info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
2017 نشست شورای سالانه: طراح سوئدی کارل منتشر شده در سال 2018 روند رنگ خانه اصلی

2017 نشست شورای سالانه: طراح سوئدی کارل منتشر شده در سال 2018 روند رنگ خانه اصلی

Dec 28, 2017

رنگ خانه ارزش است! رنگ راه زندگی است! امروز ما نیز بسیار خوشحال هستیم که از کارشناسی ارشد کارل به سوئد برسیم، سپس ما کارل یوهان برتیلسون را به قدرت می رسانیم، در سال 2019 رنگ های خانه رنگی را منتشر می کنیم، لطفا تشویق کنید.

1.png

کارل یوهان برتیلسون: سلام.

 

اماده ای؟ هیچ چیز در ابتدا، تاریک، سپس نور، نور، ما رنگ را می بینیم، و سپس ما با همه چیز به عشق می افتیم. اسم من Carl John Bertilson است. دوستان چینی به من کارل میگویند من بیش از 20 سال تجربه رنگ دارم و در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنم. اول از همه، من می خواهم از اتاق بازرگانی دکوراسیون مبلمان فدراسیون صنایع و بازرگانی چین تمام تشکر کنم تا از من دعوت کند تا در این باره سخنرانی کند. امروز موضوع اصلی سخنرانی رنگ است، بنابراین لطفا برای 20 دقیقه آینده آماده باشید، من درباره رنگ محتوای مطالب زیادی صحبت خواهم کرد.

 

اول از همه سوالی بپرسید، رنگ مهم است؟ وقتی که آن را به تمام نقاط جهان می آید، مهم است که بگوییم رنگ ها مهم هستند. بر اساس تحقیقات داده شده، 90 درصد از تصمیم گیری های خرید بر اساس رنگ تعیین می شود. بنابراین هنگامی که ما طراحی محصول و انتخاب رنگ محصول را انتخاب بسیار مهم است، بسیاری از طراحان که در حال انجام طراحی رنگ هستند بر اساس ادراکات و احساسات خود را برای انجام، ویدئو آقای کارل در همکاری با NCA شات ویدئو است.

2.png

هر کس می داند که رنگ های خوب محصولات بیشتری را به فروش می رساند، بنابراین طراحان و دانشمندان در حال مطالعه استفاده از سیستم رنگی برای توصیف رنگ ها و رنگ های طراحی سال های پیش بودند. با یک سیستم رنگی، می توانیم مطالعه منطقی رنگ بیشتری داشته باشیم، زیرا رنگ یک وضعیت بسیار پیچیده است. طراحان در طراحی برخی از محصولات بیرون می آیند، رنگ با طراحان نه تنها مانند این رنگ، بلکه بیشتر به عنوان مصرف کنندگان و مردم مانند این رنگ است.

 3.png

این مجموعه رنگهایی که ما فقط دیدیم، استفاده از سازگاری رنگ است. این فرایند انتخاب رنگ بسیار منطقی است، سپس یک طراح مشهور ایتالیایی به نام Ruger (Transliteration) را معرفی خواهم کرد. طراح گفت: کلمات بسیار معروف، نیاز به طراحی طراحی شده است خود طراح است، بنابراین رنگ واضح ترین طبیعت طراحی ما نیاز به رنگ مورد استفاده ترین، اما در واقع بسیاری از طراحان مجبور به آنها فکر می کنم هنگامی که آن را به رنگ طبیعی می آید، در واقع رنگهایی که استفاده می کنند طبیعت را به هیچ وجه نشان نمی دهند. بنابراین زمانی که من با طراح پروژه طراحی رنگ را داشتم، بسیاری از رنگهای ابتدایی طبیعت را جمع آوری کردم. هر قطعه ای از مبلمان طراحی شده در این پروژه، هر جزئیات به این رنگ های طبیعت خود بازگردانده می شود، این سریال خانه یک بار راه اندازی شده است، بازار تا حد زیادی تحسین شده است.

 

علاوه بر این، به شرکت بزرگ دیگری که پروژه های تجزیه و تحلیل رنگ را کمک می کرد، در زمانی که شرکت نیاز به راه اندازی محصولات سفید در بازار اروپایی داشت، کمک کرد، اما این اطلاعات نشان داد که در واقع، مردم چینی محصولات ترجیحی را که در اروپا به فروش می رسند، ترجیح می دهند. تجزیه و تحلیل یافته است که اروپایی ها سفید مایل به سفید ترجیح می دهند. IKEA یک شریک بسیار مهم برای ما است. از رنگ طراحی نام تجاری خود تا کابینت آن، به داخل داخلی آن، هر جزئیات انتخاب IKEA بسیار دقیق و دقیق است. یکی از موفقیت های طراحی IKEA این است که آنها مطمئنا از رنگ در فضا استفاده می کنند که روند فصل است. IKEA در واقع آگاه است که استفاده از این روند لزوما منجر به فروش زیادی نمی شود، اما مصرف می کند. شما نیاز دارید IKEA را در این ترکیب مرسوم داشته باشید.

4.png


در ادامه، من روند روندهای رنگ خانه را در سال 2019 معرفی خواهم کرد. هنگامی که ما به روند روندهای رنگ نگاه می کنیم، ابتدا باید بدانیم روند روند فعلی ما چگونه است، بنابراین می توانیم جهت روند بعدی را پیش بینی کنیم. از آنجا که روند روند بیشتر در مورد روانشناسی مصرف کننده است، تغییر در اولویت در یک زمان معین. از آنجا که در واقع روند روند یک تغییر چرخه ای است، زمانی که ما یک روند مشخصی از خستگی زیبایی را به صورت طبیعی رنگ دیگری می بینیم. و این روند توسط رانندگان محیط جهان ما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. نیروهای راننده بسیاری در جهان وجود دارد که بر تمام کشورهای جهان تأثیر می گذارد. یکی از نیروهای محرک اصلی شهرنشینی بشریت ما است. همانطور که شهرنشینی پیشرفت سریعتر و سریعتر می شود، تفکر مردم بعدا تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

5.png

شکاف میان غنی و فقیر در جهان ما نیز بزرگتر و بزرگتر می شود. در همان زمان، روند گرمایش جهانی نیز یک موضوع است که مردم بیشتر و بیشتر در حال بحث هستند. گفته شده است که در سال 2016، گرمترین سال در تاریخ است. چین در حال حاضر دارای بیشتر و بیشتر نفوذ در سراسر جهان است. در دسامبر سال گذشته، تعدادی از طراحان شناخته شده چین، از جمله هنگ کنگ، تایوان و سرزمین اصلی چین دعوت شدند تا دوره های رنگی در سوئد را مطالعه کنند. هنگامی که این طرحها موضوع مهم مربوط به آنها هنگام مطالعه در سوئد، مشکل آلودگی است. این موضوعی است که ما پیش روی آن تمرکز می کنیم. آلودگی است. این مسئلهیی است که ما پیش از آن بحث خواهیم کرد و بر حوادث تاثیر خواهد گذاشت.

 

در عین حال پیشرفت دائمی در تکنولوژی بالا وجود دارد. قبل از اینکه تکنولوژی واقعیت مجازی را ذکر کردیم، امروز درباره واقعیت افزوده بیشتر صحبت خواهیم کرد، بنابراین وقتی رانندگان قبلی را ترکیب می کنیم، می توانیم نتیجه بگیریم که 2018 در سال گذشته، می توانیم آن را به عنوان یک زمان بیدار سازیم. بسیاری از تغییرات در نقاط مختلف جهان رخ داده است. در عین حال، افزایش وضعیت زنان همواره در حال ظهور است. ما اکنون در مورد بسیاری از مصرف کنندگان صحبت می کنیم که درباره آینده هستند. آنها گروهی از کودکان هستند که اکنون به نسل اطلاعات و یا کسانی که در آینده متولد می شوند اشاره می کنند. از آنجا که آنها در فناوری علم و فناوری متولد شده اند، به دلیل سنشان از زمان تولد، تغییرات زیادی در رفتار آنها ایجاد می شود. ما در حال حاضر یک گروه بزرگ از افزایش مصرف است عصر جدیدی از مردم است، آنها در تلفن های هوشمند، دستگاه های هوشمند و نسل آگاهی از این گروه از مصرف کنندگان آینده متولد نمی شوند، آنها در بسیاری از دستگاه های هوشمند متولد شده اند. برای این افراد متولد شده در نسل اطلاعات، دو چیز برای آنها بسیار مهم است: 1. فناوری؛ 2. معنویت

 

برای خانه 2019، یک کلید برای روند ما: بقا. بنابراین، برای زنده ماندن در این دوره آشفته، ما باید یک تعادل معنوی داشته باشیم. در عین حال، ما نیز باید جهان ما را تمیز کنیم. افراد مختلف از سراسر جهان امیدوارند که با هم متحد شوند تا تغییرات ایجاد کنند. ما همچنین تکنولوژی را برای تغییر زندگی روزمره ما اعمال می کنیم.

 

روند رنگ بعدی ذکر خواهد شد. موضوع اول در مورد ما به عنوان یک عامل بسیار مهم برای بقا است. هر روز ما با آن تماس می گیریم. در همان زمان، روند مربوط به مواد دیگر است. آسان ساختن و تولید نهایی است. داده ها نشان می دهد که زندگی یک بطری های پلاستیکی 450 است. اما انسان ها به میزان معینی واقعا احمقانه هستند. پس از نوشیدن بطری، ما آن را پرتاب می کنیم. طبق آمار، 8 میلیون تن زباله های پلاستیکی در هر سال به دریا پرتاب می شود. بنابراین اکنون یکی وجود دارد که پیش بینی می شود که زباله های پلاستیکی در اقیانوس بیشتر از ماهی باشد. برخی از مردم می گویند من به دریا نمی روم، اما اکنون علم دریافته است که ما در آب آشامیدنی درون میکرو فیبر یافتیم، این میکرو فیبر واقعا عملکرد بدن ما را تغییر می دهد. بنابراین در حال حاضر کمپین برای صرفه جویی در آب در مقیاس جهانی راه اندازی می شود. بنابراین در حال حاضر یک موج سبک وجود دارد، مارک های بیشتر و بیشتر، از جمله لباس، یا مبلمان و غیره خواهد شد بازیافت بیش از اقیانوس برخی از بازیافت زباله های پلاستیکی، برای تولید محصولات. بنابراین روند رنگ اول در مورد آب است. اولین روند این رنگ ها نه تنها برای نشان دادن رنگ های زیبا از اقیانوس ها بلکه همچنین باعث ایجاد وضعیت زباله های پلاستیکی محو مردم می شود.

 

روند دوم در مورد باورها، باورها است.

 

روند سوم بیشتر در مورد روند از فرد به جمع، که ما همسایگان آن را می نامیم، همسایگان نامیده می شود. رنگ سبز در این روند بسیار مهم است زیرا رنگ سبز در بسیاری از طرح های تولیدی مانند طراحی خانه بهبود می یابد.

 

آخرین رنگ تم بسیار مهم است. این موضوع درباره تولد یک دنیای جدید است. رنگ بنفش در این موضوع بخش بسیار مهمی برای طراحی مبلمان، طراحی خانه و طراحی داخلی خواهد بود.

 

در سال آینده، ما نیز این بروشور روند رنگی را راه اندازی خواهیم کرد، جایی که ما می توانیم رنگ هر موضوعی را که در آن صحبت کرده ام، پیدا کنم، و من دوست دارم وقتی که صحبت می کنم رنگ با موسیقی را استفاده کنم، زیرا رنگ در مورد احساسات، در مورد اشتیاق است، شما می توانید از یک چند ثانیه برای لذت بردن از این رنگ های زیبا. در عین حال، ما با همکاری شرکت Dai Kun (Transliteration) در سال آینده یک طرح رنگی برای بهبود خانه در بازار چین راه اندازی خواهیم کرد و همه می توانند در سال آینده توجه بیشتری را به خود جلب کنند.