info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
10 جزئیات قبل از نصب کابینت آشپزخانه

10 جزئیات قبل از نصب کابینت آشپزخانه

Feb 26, 2019

10 جزئیات قبل از نصب کابینت آشپزخانه

حالا قبل از نصب کابینت آشپزخانه نگاهی به ده راهنمایی ببرید .

1 بدانید که کدام یک از طرح کلی کابینت آشپزخانه شما به دانستن طرح کابینت آشپزخانه شما بستگی دارد   کمک می کند تا موارد بیشتری را طراحی و ذخیره کنید.

2 جلوگیری از درب کابینت آشپزخانه کف از باز و بسته شدن هنگام روشن شدن بنابراین لازم است قبل از طراحی، یک نوار کمکی یا ضد برخورد به پانل درب اضافه کنید.

3 ارتفاع کفپوش را دقیقا در نظر بگیرید. اگر جدول بیش از حد بالا و یا کم است، بار را در پشت افزایش می دهد. محاسبه ارتفاع معقول، راحتی کابینت آشپزخانه را بهبود می بخشد .

4 از 5 منطقه ذخیره سازی منطقه، مناطق ذخیره سازی، مناطق تمیز کردن، مناطق آماده سازی، مناطق پخت و پز در کل کابینت آشپزخانه مطلع شوید و سپس برنامه ریزی منطقی را برای استفاده از اصل منطقه کار مثلث برای صرفه جویی در انرژی بیشتر بدانید.

5 و درب های کابینت آشپزخانه های آشپزخانه های مختلف را می توان به راحتی لمس کرد. بنابراین، درب کابینت آشپزخانه مناسب برای ارتفاع خانواده را انتخاب کنید در روش باز از درب آشپزخانه آشپزخانه کابینت آشپزخانه های مختلف برای افزایش لذت بردن از کل کابینت آشپزخانه .

6 هنگامی که اقلام را در کابینت آشپزخانه طبقه ببرید، نیازی به خم کردن و چسبانیدن ندارید؟ اگر شما یک کشو کشوی کامل طراحی کرده اید، تعداد اسکات بسیار کاهش می یابد.

7 گوشه ها در کابینت آشپزخانه   باید به صورت هوشمندانه رفتار شود. کلیه کابینت آشپزخانه کوچک است. هر فضا باید به دقت طراحی شود تا سطح استفاده را افزایش دهد.

8 تمام اقلام پراکنده کابینت آشپزخانه مانند قاشق سرخ شده، بطری های چاشنی، پارچه های تمیز کردن و غیره باید در جای مناسب قرار گیرد. از طریق آویز های سخت افزاری مختلف، ذخیره سازی فضای ذخیره سازی را می توان به دست آورد.

9 اگر میخواهید کل کابینت آشپزخانه را بسازید   بیشتر انسانی، تنها صفحات و صفحات بسیار دور از ضایعات زباله های مواد غذایی به اندازه کافی برای در نظر گرفتن راحتی و راحتی محصولات پیکربندی نیز بسیار مهم است.

10 سبد در کل کابینت آشپزخانه نه تنها سبد فوق العاده باریک است. اجاق گاز می تواند تحت اجاق گاز و حتی یخچال قرار گیرد. کل کابینت آشپزخانه   طراحی مناسب تر است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015