info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چوب پنبه RTA کابینت آشپزخانه

چوب پنبه RTA کابینت آشپزخانه

روکش چوب طبیعی با کیفیت عالی، آن را احساس جامد، حفاظت از محیط زیست بسیار قوی، قوی و با دوام است. تخته چوب چوب واقعی با زیبایی از بافت طبیعی

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه روکش چوب بسیار صاف است و احساس جامد بودن آن را ندارد، زیرا چوب به طور خاص پایه، رنگ بر روی سطح مبلمان و سپس با اشعه ماوراء بنفش پخته می شود.


image


چگونه می توان کابینت آشپزخانه شما را پایدار تر کرد؟

نصب و راه اندازی به صورت رسمی: ممکن است خطوط پنهان مانند سیم های الکتریکی، لوله های آب و لوله های گاز در پشت کابینت آشپزخانه وجود داشته باشد. بنابراین، موقعیت و جهت گیری خط لوله باید قبل از نصب به طور واضح بر روی دیوار مشخص شود تا از ضربه زدن به خط لوله جلوگیری شود. در طول فرآیند نصب کابینت آشپزخانه ، باز کردن خط لوله و سوکت اغلب مواجه می شود. بعضی از شرکت های کابینت آشپزخانه فویل قلع را پس از باز کردن ورق برای مهر و موم کردن لبه ورق استفاده می کنند. اگر آن مهر و موم شده است، آن را در جلوگیری از رطوبت نقش، و اثرات دیگر مشخص نیست.

پس از ورود به مرحله نصب کابینت آشپزخانه ، لازم است که از کابینت آشپزخانه آشپزخانه شروع شود . شروع به جمع کردن با توجه به محل و اندازه نقاشی، و باز کردن سایت در محل خط لوله. کابینت آشپزخانه ساخته شده از گرانول چوب جامد، پانل های درب به رنگ تخته های لعابی، نور به راحتی قابل حمل است، DTC برای لولا استفاده می شود، و تمام کمربندها و درب ها ملایم است.

Hot Tags: روکش چوب rta کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست