info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه فنجان چوب

کابینت آشپزخانه فنجان چوب

روکش چوب طبیعی با کیفیت عالی، آن را احساس جامد، حفاظت از محیط زیست بسیار قوی، قوی و با دوام است. تخته چوب چوب واقعی با زیبایی از بافت طبیعی

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه روکش چوب بسیار صاف است و احساس جامد بودن آن را ندارد، زیرا چوب به طور خاص پایه، رنگ بر روی سطح مبلمان و سپس با اشعه ماوراء بنفش پخته می شود.


image


چگونه می توان کابینت آشپزخانه شما را پایدار تر کرد؟

ابتدا صفحات با کیفیت بالا را انتخاب کنید: بسیاری از خوانندگان فقط به رنگ پانل توجه می کنند و جنبه های دیگر اهمیتی نمی دهند. در واقع، در مورد پانل آشپزخانه آشپزخانه نیز بسیار خاص در مورد آن است، به عنوان مثال، پانل آشپزخانه باید نوع هیئت مدیره آتش را انتخاب کنید، در غیر این صورت آن را به مدت طولانی، محل در نزدیکی اجاق گاز تغییر شکل خواهد یافت. به عنوان مثال، ورق قالب و صفحه رنگی مستعد ابتلا به خراش هستند، و صفحه تولید شده با کیفیت پایین، حباب و چین و چروک ایجاد می کند. خوانندگان باید طبق شرایط خاص، صفحه مخصوص کابینت آشپزخانه را انتخاب کنند.

بسته بندی و حمل و نقل کابینت آشپزخانه: اکثر مارک های کابینت آشپزخانه در حال حاضر در بازار بسته بندی و حمل و نقل در قالب صفحات. صفحات در کابینت آشپزخانه در محل نصب می شوند. شایع ترین روش مونتاژ ساختار سه بعدی است که آسان ساختن و کارایی بالا است. حجم کاری کوچک است. هنگامی که چند واحد مستقل با یکدیگر متصل می شوند، یک مجموعه کامل از کابینت های آشپزخانه می تواند تشکیل شود. کابینه آشپزخانه طبقه به طور مستقیم از طریق پایه های پشتیبانی کابینت آشپزخانه بر روی زمین پشتیبانی می شود.

Hot Tags: کابینت آشپزخانه روکش چوب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست