info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه فنجان مدرن

کابینت آشپزخانه فنجان مدرن

کابینت آشپزخانه روکش چوب معمولا برای مبلمان درجه یک استفاده می شود که یک چوب چوب واقعی است، چوب روکش چوب معمولی از کم عمق، با چوب گیلاس، راش سفید، افرا، راش قرمز

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه روکش چوب دارای دانه های چوبی و روشن است، لایه بافت سطح لمس خوب است، سختی بلوط فوق العاده است، می توان با توجه به نیاز به پردازش به انواع مختلف خم، زیبایی، مناسب برای تولید مبلمان بالا پایان اروپا.


kitchen cabinets


چگونه رنگ کابینت درب آشپزخانه را انتخاب کنید؟

درب کابینت آشپزخانه - قرمز

درب کابینت آشپزخانه سرخ، علاوه بر کمی پر زرق و برق، کمی شادی وجود دارد. بسیاری از افراد دارای شخصیت قوی قرمز را انتخاب می کنند، زیرا قرمز زنده و زرق و برق دار است. با این حال، پنجره پانل درب آشپزخانه قرمز نیز نسبتا بالا از نظر الزامات دکوراسیون خانه است. در غیر این صورت، دکوراسیون فقیر منجر به ناگهانی کابینت آشپزخانه آشپزخانه خواهد شد، که زیبایی کل خانه را تحت تاثیر قرار می دهد.

درب کابینت آشپزخانه - آبی

درب کابینت آشپزخانه آبی رنگ یکی از رنگهایی است که بسیاری از سفیدپوش های بلند مانند آن را می سازند که می تواند طعم دکوراسیون را به ارمغان بیاورد و خانه را زیبا تر و تازه تر کند. همچنین یک رنگ خوب است، توصیه می شود.

درب کابینت آشپزخانه - سیاه و سفید

بسیاری از مردم فکر می کنند که سیاه رنگ یکنواخت است و به علت اینکه سیاه در برابر خاك مقاوم است، کیفیت آن بسیار آسان است. این برای بسیاری از افراد موفق به یکی از رنگ های مورد علاقه تبدیل شده است.
kitchen cabinets


kitchen cabinetskitchen cabinetskitchen cabinets kitchen cabinetskitchen cabinets
Hot Tags: آشپزخانه روکش های چوبی مدرن، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست