info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه جامد U شکل

کابینت آشپزخانه جامد U شکل

کابینت آشپزخانه جامد به مردم احساس بازگشت به اصول! این یک پانل درب با کیفیت بالا با سطح صاف و رنگ طبیعی است.

شرح

مشخصات:

مدل SL-115
نوع کابینه کابینت آشپزخانه جامد U شکل
پانل درب 22 میلیمتر رنگ آمیزی رنگ قرمز بلوط بلوط پانل درب آشپزخانه
کابینه جعبه تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با رنگ نقاشی روکش بلوط.
مدل درب پنل درب سبک کلاسیک 22 میلیمتر
سخت افزار BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد
زمان تولید 30-35 روز برای سفارش عادی
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
نقشه ها تایید می شوند هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی


لوازم جانبی سخت افزار در آشپزخانه کابینه

لوازم سخت افزاری کابینت آشپزخانه بخش مهمی از مبلمان آشپزخانه مدرن است. با این حال، مزایا و معایب سخت افزار اغلب باعث توجه تولید کنندگان کابینت آشپزخانه نمی شود ، مصرف کنندگان فاقد توانایی در قضاوت در مورد مزایا و معایب سخت افزار و عدم درک کافی هستند. به یاد بیاورید که سخت افزار و لوازم جانبی مکان مهمی در مواد کابینت آشپزخانه زنجیره ای قرار دارد که به طور کلی کیفیت کلی کابینت آشپزخانه را تحت تاثیر قرار می دهد . این تاثیر بزرگی در استفاده طبیعی از کابینت آشپزخانه و "زندگی" آن است.

لولا

(1) ویژگی ها

در فرآیند معمول تعویض درب کابینت آشپزخانه ، به احتمال زیاد مورد آزمایش قرار می گیرد لولا. این نه تنها نیاز به دقت کابینت آشپزخانه و پانل درب را دارد، بلکه همچنین وزن پانل درب را به تنهایی، و تعداد دفعاتی که درب کابینت آشپزخانه دهان هزاران بار عوض می شود، و هماهنگی قرار دادن درب باید بدون تغییر باقی بماند، در غیر این صورت ممکن است پس از یک دوره زمانی جلو و عقب باشد. بدون یک جفت "فولاد تقویت شده" و انعطاف پذیری کامل، این مسئولیت را به عهده دارد.

(2) انتخاب

لولا به طور کلی دارای دو موقعیت کارت و سه موقعیت کارت است که اساسا می تواند از استفاده استفاده کند. البته، لولا موقعیت کارت سه نقطه ای بهتر است. بیشتر لولاهای موجود در بازار قابل جدا شدن هستند. آنها به دو بخش تقسیم می شوند: پایه و دست و پنجه نرم. هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه ، فروشنده می تواند از درب به همراه لولای لولا برای بازرسی در داخل دست و پنجه نرم مورد نیاز باشد. فولاد برای ساخت لولاها مهمترین است. اگر پس از مدتی خوب نیست، پانل درب ممکن است به جلو و عقب کشیده شود و شانه ها سقوط کنند. اکثر سخت افزار کابینت آشپزخانه برند از فولاد نورد سرد است که در ضخامت و سختی کامل است.

علاوه بر این، سعی کنید یک لولا موقعیت چند نقطه ای را انتخاب کنید. موقعیت به اصطلاح چند نقطه ای بدان معنی است که پانل درب می تواند در هر زاویه زمانی که باز می شود باقی بماند. برای باز کردن کار سخت نخواهد بود و به طور ناگهانی بسته نخواهد شد، بنابراین ایمنی استفاده از آن را تضمین می کند. این برای درب کابینت آشپزخانه بالایی بسیار مهم است . کیفیت موقعیت در ارتباط با چقرمگی نئون استفاده شده در سخت افزار است. کیفیت نرده تعیین زاویه باز درب است. کیفیت نئون می تواند زاویه باز را بیش از 90 درجه افزایش دهد.

Hot Tags: کابینت آشپزخانه جامد، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست