info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه شیکر جامد

کابینت آشپزخانه شیکر جامد

با توجه به بافت طبیعی و بافت چوب طبیعی، موجب نفوذ طبیعت می شود، به عنوان مثال، می توان گفت که کابینت های آشپزخانه چوب جامد، بهترین کابینت های آشپزخانه را به ارمغان می آورند، و به مردم اجازه می دهد که یک فضای بسیار زیبا از بازگشت داشته باشند.

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه جامد طبیعی، درجه بالا و زیبا است، به مردم احساس بازگشت به طبیعت. علاوه بر این، کابینت آشپزخانه جامد نیز از مواد افزودنی آزاد است، بنابراین کابینت آشپزخانه چوب جامد بسیار سازگار با محیط زیست و غیر آلاینده است و با دوام است.


image


نکات تعمیرات کابینت آشپزخانه


کابینت آشپزخانه پانل رنگ و پانل درب رزوی آینه باید با یک پارچه تمیز و یک راه حل تمیز تمیز شود؛ جلوگیری از خراش های ناشی از تماس با اشیاء تیز. اگر یک خراش کوچک وجود دارد، آن را نیز می توان با روشن کننده درمان می شود. به خصوص پانل درب های رنگ شده، منبع آتش و منبع گرما همچنین یکی از عوامل اصلی است که به آن آسیب می رساند، از اجتناب از پختن درجه حرارت بالا و یا آتش سوزی.

برای لوازم جانبی سبد در کابینت آشپزخانه، لطفا با پارچه خشک پاک کنید تا از علامت های آب روی سطح جلوگیری شود. تعمیر و نگهداری کابینت آشپزخانه آسان است به چشم پوشی، در واقع، تعمیر و نگهداری از کابینت آشپزخانه آسان به آسیب نیست.

تعمیر و نگهداری سخت افزار: سخت افزار کابینت آشپزخانه عمدتا شامل بشکه های برنج، سبد های فلزی، لولا، ریل های اسلاید و ... می باشد. مواد معمولا توسط سطح فولاد ضد زنگ یا فولاد اسپری می شوند.

هنگام استفاده، باید به نکات زیر توجه داشته باشید: برای سخت افزارهای بزرگ مانند سبد های بلند و سبد، توجه به جهت چرخش و کشش، اجتناب از استفاده از نیروی مرده، اجتناب از نمک، سرکه و سایر ادویه ها به طور مستقیم در بالا؛ سایدینگ فولاد ضد زنگ، پوشش هود و آویز فولاد ضد زنگ را می توان با روشن کننده (مانند یک لهستانی دانه ای ساینده ای تجاری) پاک کنید تا روشنایی را افزایش دهید.


kitchen cabinetskitchen cabinetskitchen cabinetskitchen cabinetskitchen cabinets kitchen cabinets
Hot Tags: کابینت آشپزخانه شیک چوب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست