info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
RTA کابینت آشپزخانه جامد

RTA کابینت آشپزخانه جامد

کابینت آشپزخانه جامد به مردم احساس بازگشت به اصول! این یک پانل درب با کیفیت بالا با سطح صاف و رنگ طبیعی است. الگوهای مختلف بر روی سطح شکل اروپایی و آمریکایی سبک، لوکس و ظریف است.

شرح

مشخصات:

مدل SL-107
نوع کابینه RTA کابینت آشپزخانه جامد
پانل درب 22 میلیمتر رنگ آمیزی رنگ قرمز بلوط بلوط پانل درب آشپزخانه
کابینه جعبه تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با رنگ نقاشی روکش بلوط.
مدل درب پنل درب سبک کلاسیک 22 میلیمتر
سخت افزار BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد
زمان تولید 30-35 روز برای سفارش عادی
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
نقشه ها تایید می شوند هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی


لوازم جانبی سخت افزار کابینت آشپزخانه --- لولا

لوازم جانبی سخت افزاری کابینت آشپزخانه شامل لولا، ریل اسلیید و غیره، میله های حیاط، کشوها، سبدهای کشش، حشرات گاز، دستگیره ها، سبد کاسه، سبزیجات چاشنی و غیره. اکثر لوازم جانبی بر اساس قطعات محاسبه می شوند و هر کس بر اساس به نیازهای آنها. فقط به قیمت و کیفیت توجه کنید.

کابینت آشپزخانه S لولا

لولا (همچنین لولا نامیده می شود) در طراحی کابینت آشپزخانه ضروری است . از آنجا که سخت افزار کابینت های کتیبه به پانل درب و پانل جانبی کابینت آشپزخانه متصل است ، لولا اغلب باز و بسته شده است، چه صاف، چه آرام است و یا اینکه وزن تحمل طول می کشد به طور مستقیم بر کارایی عملی آشپزخانه کابینت .

لولای لمینت کابینت آشپزخانه به علت صاف بودن باز و بسته شدن و اثربخشی حذف صدا شایع تر است. با توجه به زاویه باز کردن درب، لولای 90 درجه شایع ترین (همچنین 120 درجه، 150 درجه، 170 درجه، انعطاف پذیر با توجه به طرح آشپزخانه). بازوی راست، بازوی منحنی کوچک، زنجیر خم شدن بزرگ منحنی بزرگ مطابق با به "پوشش کامل"، "نیمه پوشش" و سه راه "پنهان کردن" وجود دارد.

1. چند لولۀ کابینت های آشپزخانه را ببینید تا ببیند آیا لولۀ کابینت های آشپزخانه تقریبا یکسان است یا خیر . لولای فقیر سطح کابینت آشپزخانه ناپایدار است، لایه نازک و صاف نیست و زنگ زدن آسان است.

2، نگه داشتن فنجان آهن از لولا، به آرامی لولا را مانند یک درب بسته، نزدیک به یاد داشته باشید به آرامی، اگر شما احساس می کنید که لولا بسیار صاف است، هیچ مانعی، حتی برخی از چند بسیار صاف است، سپس این محصول اولیه واجد شرایط است

3. نگاهی به نیروی لولا کابینت آشپزخانه از مدل سایت. اگر تخلیه آسان باشد و جدی باشد، در آینده ممکن است عدم تقارن دوجانبه باشد.

4. از پیچ گوشتی برای تست پیچ تنظیم لولا و پیچ اتصال لولا در انتهای لولا استفاده کنید. جزئیات جزئیات قدرت تولید کننده را نشان می دهد.

مراقبت: به آرامی با یک پارچه نرم و خشک خشک کنید. از پاک کننده های اسیدی استفاده نکنید. لکه های سیاه را می توان با کمی نفت سفید پاک کرد. اگر احساس می کنید که در آغاز استفاده از صدا وجود دارد، می توانید برخی از تعمیرات روان کننده را اضافه کنید.

Hot Tags: کابینت آشپزخانه چوب جامد، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست