info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه جامد چوب طبیعی

کابینت آشپزخانه جامد چوب طبیعی

مزایای پانل درب چوب جامد کابینت آشپزخانه: عملکرد زیست محیطی بالا، شکل غنی، رنگ واقعی و بافت خوب؛ پانل درب چوب جامد کابینت آشپزخانه اولین انتخاب برای سبک دکوراسیون کلاسیک است. بافت چوب جامد عالی و زیبا است و بافت طبیعی است. این به مردم احساس بازگشت به طبیعت می دهد.

شرح

مشخصات:

مدل SL-108
نوع کابینه کابینت آشپزخانه جامد چوب طبیعی
پانل درب 22 میلیمتر رنگ آمیزی رنگ قرمز بلوط بلوط پانل درب آشپزخانه
کابینه جعبه تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با رنگ نقاشی روکش بلوط.
مدل درب پنل درب سبک کلاسیک 22 میلیمتر
سخت افزار BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد
زمان تولید 30-35 روز برای سفارش عادی
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
نقشه ها تایید می شوند هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

چگونه تمام کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید

روش 1: کیفیت صفحه بسیار مهم است

به کیفیت هیئت مدیره نگاه کنید، لبه باید صاف، ظریف، احساس خوب، مفصل خوب است، افقی و عمودی، به طور مساوی پوشیده شده است. محصولات برند با استفاده از یک دستگاه برش لبه ای مستطیلی برای تکمیل مراحل رفع لبه، سر شکسته، پیرایش، چمبرینگ و پرداخت می باشد. فشار لبه مهر و موم پایدار است و دقت اندازه پردازش را می توان به مناسب ترین قسمت برای اطمینان از دقیق ترین اندازه تنظیم شده است. و کیفیت با ثبات است، بر خلاف کیفیت کارگاه، کیفیت کارخانه کوچک به طور کامل توسط ساخت و ساز و شرایط کار کارشناسی ارشد تعیین می شود. کارخانه کوچک با یک قلم مو، مصنوعی فشرده و لبه دار، با یک چاقوی تصویر زمینه برش داده شده و با دستگاه پرداخت دستی، جلا داده می شود. با توجه به فشار نامنظم، بسیاری از مکان ها قوی نیستند و در آینده چسب ها را آسان می کنند و چسب های سازگار با محیط زیست و انتشار گازهای مضر نیستند.

روش 2: استحکام ساختار جعبه رابطه سطح پراکندگی

مبلمان پانل توسط اتصال سه در یک مونتاژ می شود. لازم است که مقدار زیادی سوراخ موقعیت در هیئت مدیره ایجاد شود. تطبیق و دقت موقعیت سوراخ بر سفتی ساختاری کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد . سازندگان حرفه ای از یک ردیف چند ردیفی برای تکمیل یک لبه هیئت مدیره و هیئت مدیره در یک زمان استفاده می کنند. تمام سوراخ ها روی سطح، استاندارد موقعیت یابی یکپارچه است، اندازه تضمین شده است، و کارخانه کوچک از حفاری ردیف یا مته دستی استفاده می کند تا به تدریج حفره ها را سوراخ کند، در غیر این صورت خطاهای نسبتا بزرگ تولید می شود.

روش 3: برش هیئت مدیره با دقت بالا

باز کردن ورق نیز یک روش بسیار مهم است. کارخانه بزرگ حرفه ای با استفاده از اره برش الکترونیکی برای وارد کردن اندازه پردازش از طریق کامپیوتر. اندازه و دقت توسط کامپیوتر کنترل می شود و چندین صفحه در یک زمان پردازش می شوند. مشخصات یکنواخت هستند، تحمل کوچک و پایدار است و لبه ورق سقوط نمی کند. اگر کارخانه کوچک کافی از این الزامات نیست.

روش 4: انتخاب پانل درب بسیار مهم است

پانل درب چهره کابینت آشپزخانه است . پانل درب خوب روشن و روشن است. با رطوبت تغییر نمی کند. آسان نیست که محو شود آسان است که درام را در لبه باز کنید. لکه ها و لکه های نفتی نفوذ ناپذیر نیست و نیازی به خراشیدن و سوزاندن آن نیست.
Hot Tags: کابینت آشپزخانه جامد چوب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست