info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه جامد مدرن

کابینت آشپزخانه جامد مدرن

پانل های درب آشپزخانه با کیفیت عالی چوب جامد ساخته شده از چوب جامد، نزدیک به طبیعت، محیط زیست و بدون آلودگی است.

شرح

مشخصات:


با توجه به بافت طبیعی و بافت چوب طبیعی، موجب نفوذ طبیعت می شود، به عنوان مثال، می توان گفت که کابینت های آشپزخانه چوب جامد، بهترین کابینت های آشپزخانه را به ارمغان می آورند، و به مردم اجازه می دهد که یک فضای بسیار زیبا از بازگشت داشته باشند. به طور خاص، بسیاری از الگوهای حکاکی زیبا و زرق و برق دار و شکل های کاری، گوشه های نفیس، خطوط تزئینی و سایر پردازش های رنگی غنی از رنگ، واقعا کابینت چوب جامد توسط بسیاری از مردم را دوست دارم.


kitchen cabinets


چگونه کابینت آشپزخانه نصب کنیم؟


نصب کابینت

1) از آنجا که کابینه حلق آویز آشپزخانه در هوا معلق است، لازم است کابینه حلق آویز را با قطعه اتصال متصل کنید. نصب کفپوش کابینت آشپزخانه بهتر است قبل از گچ کاری داخلی انجام شود، به طوری که داخل کابینت قاب کابینت را قوی تر برای جلوگیری از خطرات امنیتی بالقوه.

2) ارتفاع نصب کابین حلق آویز، ارتفاع کابینت آویزان جهانی از زمین بین 1580 تا 1600 میلی متر است. چیزهایی که بالاتر از کابین حلق آویز هستند بیش از حد چیز خوبی نیست، خیلی کم است که در هنگام کار با آنها آسان باشد. اما لازم نیست که به این عدد برسید. بهتر است اجازه دهید که اعضای مسئول آشپزی در آشپزخانه هنگام نصب کابینت دیوار در آشپزخانه ایستاده و ارتفاع نصب کابینت دیوار را با توجه به راحتی کار خود تعیین کنند.

3) اندازه کابین حلق آویز، ارتفاع کابینت آویز آشپزخانه ترجیحا 50 سانتی متر تا 60 سانتی متر، عمق 30 سانتی متر تا 45 سانتی متر، طول 120 تا 390 سانتی متر است. این اندازه اجازه می دهد تا حداکثر ذخیره سازی ظروف آشپزخانه و مطابق با نیازهای مردم است.


solid wood kitchen cabinetscountertop productioncabinet packagingcabinet workshoppackaging loadingkitchen cabinets
Hot Tags: آشپزخانه مدرن جامد آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست