info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مد کابینت آشپزخانه جامد

مد کابینت آشپزخانه جامد

کابینت های آشپزخانه مدیترانه به طور کامل از هر اینچ فضا استفاده می کنند و بدون تضاد با فضای آزاد، آزاد شدن فضای باز آزاد نیستند؛ یکپارچه سازی دکوراسیون و کاربرد، و با سبک سبک خوابیده آن و رنگ های نرم و روشن، احساسات رمانتیک لاورو، طعم طبیعی طبیعی مدیترانه ای.

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه مدرن آشپزخانه-SWK 009


solid wood kitchen cabinet

faq


کابینت های آشپزخانه دارای نگمات های نجیبانه ایده آل هستند و دستگاه های تزئینی با استفاده از رنگ های رنگی مناسب طلا جزئی می شوند. این اولین انتخاب برای کابینت آشپزخانه ویلا است. کنسول بزرگ، مستقل و مرکزی جزیره احساسات لوکس را به کابینت های آشپزخانه می افزاید و از فضای آشپزخانه به طور کامل استفاده می کند تا عملیات ذخیره سازی و عملیات را به حداکثر برساند.


آیا کابینت آشپزخانه چوب جامد گران است؟

 

1. قیمت کابینت آشپزخانه جامد مربوط به ساختار سازمان کل کابینت آشپزخانه است. انواع بسیاری از ورقهای چوب جامد وجود دارد و قیمت مواد مختلف متفاوت است.

 

مواد با کیفیت بالا عبارتند از گردو، بلوط، اکالیپتوس، تیک، گیلاس و درختان میانی، خاکستر، اکالیپتوس و اکالیپتوس. مواد شایع تر اکالیپتوس، توس، کاج و پلونیا است. این می تواند به کابینت آشپزخانه جامد ساخته شود، که با توجه به مواد با کیفیت بالا، متوسط و کم، و قیمت از بالا به پایین است.

 

2، کابینت آشپزخانه سفارشی متفاوت از کابینت آشپزخانه به پایان رسیده، قیمت نسبتا بالا است، محاسبه هزینه های خاص نیز با توجه به طول متر محاسبه می شود.

 

بنابراین، قیمت کابینت آشپزخانه جامد مربوط به مواد پانل درب، ضخامت پانل آشپزخانه آشپزخانه، استفاده واقعی از پانل، ضخامت نام تجاری آشپزخانه و نام تجاری درب درب سخت است.


Hot Tags: کابینت آشپزخانه جامد مد، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست