info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه فضای باز PVC

کابینت آشپزخانه فضای باز PVC

کابینت آشپزخانه PVC دارای رنگ غنی، دانه چوب واقعی، تک رنگ تک رنگ، مقاوم در برابر لکه، مقاوم در برابر حرارت و خراش است. سطح پانل درب را می توان به شکل های مختلف سه بعدی ساخته، که می تواند نیازهای مختلف مشتریان مختلف را برآورده سازد.

شرح

مشخصات.

مدل PVC-298
نوع کابینه

کابینت آشپزخانه فضای باز PVC

پانل درب 18mm / 22mm MDF حک شده PVC وارد PVC پایان درب وارد شده است
کابینه جعبه تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان ملامین.
16/18 میلی متر تخته سه لا با پایان PVC.
16/18 میلی متر نئوپان MFC با PVC پایان.
نئوپان MFC 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
مدل درب پانل درب حک شده (شکل درب را می توان انتخاب کرد)
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich دیگر مارک سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد
زمان تولید 30-35 روز برای سفارش عادی
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
نقشه ها تایید می شوند هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

کلید های طراحی کابینت آشپزخانه

1. طراحی چراغ های آشپزخانه، این نور، در هنگام شستن ظروف، برش سبزیجات را می توان به وضوح دیده می شود.

نور بر روی تصویر سمت راست بالا نور کارخانه آشپزخانه است، اجازه دهید طراحی طراح با شما، به طور عمده مدار. این نوع سوئیچ نور ناخوشایند و زیبا نیست. روش آشپزخانه روشنایی طراحی شده توسط خودم به شرح زیر است:

در بازار، 2-3 لامپ های گاو چشم با ضخامت حدود 2 سانتیمتر خریداری کنید. در قسمت پایین کابینت آشپزخانه ، سوراخ دقیقا همان قطر چشم لنز چشم است. لامپ گاو چشم را در سوراخ قرار دهید و سیمها را متصل کنید تا سازندگان کابینت آشپزخانه بیشتر کار کنند. ورق پایین کابینت آشپزخانه در کابینت آشپزخانه نصب شده است تا از باز شدن درب داخلی کابینت های آشپزخانه بالایی جلوگیری شود .

پس از وصل سیم، آن را در سوکت ذخیره شده در محل بالا قرار دهید. برای کنترل سوکت بالا، یک سوئیچ بزرگ کلید بین کابینت های آشپزخانه بالا و کابینت های آشپزخانه پایین را نصب کنید . به این ترتیب، وقتی من تمام آب را در دست من دارم، می توانم از آرنج ها برای باز کردن چراغ های آشپزخانه استفاده کنم. چراغ های عامل به طور معمول دیده نمی شوند، بنابراین طراحی زیبا تر است. البته، این طراحی نیاز به پیشی گرفتن از تبدیل مدار دارد.

2. رنگ پانل درب کابینت آشپزخانه و رنگ آشپزخانه کابینت آشپزخانه را تعیین کنید.

هیئت مدیره، چوب جامد، پلاستیک یا پخت؟ چه رنگی را دوست دارید، چه رنگی در کابینت آشپزخانه است ، چه رنگ کابینت آشپزخانه پایین است ؟ آیا این رنگ با سبک دکوراسیون اصلی شما مطابقت دارد؟ انتخاب پانل های درب و صفحات زیر را در زیر شرح داده شده است.

3، تا آنجا که ممکن است برای تغییر محل آب و برق

همچنین، تحت شرایطی که نیازهای بالا را برآورده می کنید، سعی کنید تغییرات را کاهش دهید و بیشتر به آن اختصاص دهید. بسیاری از توسعه دهندگان بسیار عالی در موقع تحقق بخشیدن به خانه بدون هیچ تغییری خواهند بود.

4. اصول طراحی کابینت های آشپزخانه بالا و پایین

بعضی از افراد به دنبال رسم بودن کابینت آشپزخانه یا کاهش هزینه ها از شکل باز کردن درب و کابینت های آشپزخانه پایین استفاده می کنند ، اما این باعث ناراحتی زیادی برای کاربر خواهد شد. وقتی درب به سمت چپ باز می شود، اپراتور باید موارد را در قسمت عملیات جانبی بچرخاند و سر به درب برسد. اقلام ذخیره شده در سطح پایین تر از کابینت های آشپزخانه پایین باید آنها را بدست آورید.

برای سهولت استفاده، مواردی که معمولا مورد استفاده قرار می گیرد باید بین 70 سانتی متر و 185 سانتیمتر ارتفاع قرار گیرد. این منطقه به عنوان منطقه ذخیره سازی راحت شناخته شده است. ارتفاع مطلوب کابینت های آشپزخانه بالایی 145 سانتی متر است. درب بازکن آشپزخانه برای راحتی استفاده در هنگام باز کردن درب می تواند به یک درب پنوماتیک به عقب تبدیل شود. عمق کابینت های آشپزخانه بالا نباید بیش از حد بزرگ باشد، مناسب ترین 40 سانتی متر است. کابینت های آشپزخانه پایه ترجیحا به شکل یک قفسه سینه بزرگ است. حتی برای موارد کمترین مبلغ، کشوها را می توان در نوک انگشتان خود باز کرد، از بین بردن بدون هیچ زحمتی برای بریدن به داخل، باز می شود.

5. یخچال باید در نزدیکترین موقعیت به درب آشپزخانه طراحی شود

قرار دادن یخچال و فریزر به موقع اجازه می دهد که اپراتور در طول استفاده از جاده ها زیاد جابجا کند. به عنوان مثال، مواد غذایی از یخچال و فریزر را نمی توان در کنسول قرار داد.

یخچال باید طراحی شود تا نزدیکترین درب آشپزخانه باشد. به این ترتیب، غذای خرید شده را می توان بدون رفتن به آشپزخانه به طور مستقیم در یخچال گذاشت و در هنگام پخت و پز، اولین فرآیند این است که غذا را از یخچال بگیرد. ایستگاه کاری باید در نزدیکی یخچال و فریزر طراحی شود و مواد غذایی برداشته شده را می توان برای پردازش ساده قرار داد. مهم نیست که اندازه و شکل آشپزخانه تغییر کند. در فرایند آشپزخانه، منطقه ذخیره سازی مرکزی یخچال، محفظه شستشوی محدوده مرکزی و منطقه پخت و پز محور آشپزخانه یک مثلث کار با مثلث همسطح ایجاد می کند که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
Hot Tags: کابینت آشپزخانه فضای باز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست