info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

بالا پایان وینیل مت خاکستری پیچ و تاب واحد کابینت پی وی سی Beadboard

بالا پایان وینیل خاکستری مات پیچ و تاب beadboard پی وی سی هیئت مدیره واحد کابینت آشپزخانه به عنوان تن سرد همیشه در خلق و خوی بسیار پایین کلید خاکستری در صفحه اصلی بهبود وجود دارد، عنصر خاکستری برای طراحی آشپزخانه انعطاف بیشتری نسبت به سیاه و سفید بیشتر بافت سفید بدون توجه به آنچه است سبک آشپزخانه خاکستری...

شرح

بالا پایان وینیل خاکستری مات پیچ و تاب beadboard پی وی سی صفحه کابینت آشپزخانه واحد

تن سرد است همیشه در خلق و خوی بسیار پایین کلید خاکستری در صفحه اصلی بهبود عنصر خاکستری برای وجود دارد

طراحی آشپزخانه انعطاف بیشتری نسبت به سیاه و سفید بیشتر بافت سفید، مهم نیست که چه سبک آشپزخانه خاکستری را می توان بسیار خوب است محدب

نمایش پایین کلید، مفهوم لوکس.

مشخصات.

مدل

LQ-22

کابینه نوع

اروپا moden سبک کابینت آشپزخانه

پانل درب

18/22 میلی وارد MDF روکش چوب خاکستری رنگ پی وی سی فیلم پایان درب

کابینت جعبه

16 18 mm تخته سه لا با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی MFC 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.

مدل درب

نوع پنل درب ساده

سخت افزار

بلوم / DTC / Hettich دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو


سبک خاکستری: ببینید چگونه آشپزخانه تبدیل فضای ظریف

اگر شما برخی از آشپزخانه خود را خسته، ممکن است بخواهید با قاطعیت خاکستری بعدی را امتحان کنید، خاکستری آشپزخانه برجسته کودکان فن ظرافت های مد روز را.

محل غذاخوری و آشپزی منطقه در همان فضا با برق، بالا پایان آشپزخانه مدرن آشپزخانه سنتی باز برجسته جلو اما همیشه مردم را به احساس کلیشه ها قرار می گیرند. که آشپزخانه کودکان فن ظرافت شیک برجسته امروز، طراحان ما شجاعانه کابینه خاکستری با دیوار سفید شطرنجی، باز.

1.png

این آشپزخانه اصلی رنگ چوب درب کابینت دیواری سبز خاکستری، مخلوط سنتی ساده آشپزخانه نگاه خسته کننده است، مردم طولانی و خسته کننده است. به خصوص با بالا پایان آشپزخانه مدرن الکتریکی، نه احساس مد روز بالا پایان برجسته بود.

2.png

پس از تحول آشپزخانه زیبا و ظریف کابینت خاکستری تیره و دیوار سفید شطرنجی با سبک های مختلف، پس تعبیه شده در آن آشپزخانه نیز به فضای بالا پایان نظر می رسد.

3.png

نگاه به کف محل غذاخوری غذاخوری روشن و گرم. در مقابل جزیره ساده عملی و پر از شخصیت است، هر دو دارای نقاط قوت خود را مکمل یکدیگر باشند.

4.png

غذاخوری کابینت، درب تمام به خاکستری تیره با کنتراست بزرگ به صفحات میز مرمر سفید و کاشی کاشی شطرنجی سفید به عنوان رنگ پس از گذشت تا بازی که پس از رنگ آشپزخانه نگاه شیک بالا پایان تبدیل.

5.png

جزیره کابینت رنگ روشن استفاده می کند اما با لبه خاکستری آشپزخانه و کلی رنگ پهلو، اما همچنین با صندلی نوار خاکستری مد بازی نقش لمس اتمام.

6.png

جزیره جدول بالا لوستر همان توپ ضد سنتی، نامنظم لوستر به عنوان منبع اصلی نور تشکیل شده است. چراغ شب آشپزخانه به نور در هر گوشه ای از آشپزخانه را اجازه می دهد. و در طول روز نیز دکوراسیون مد شخصی است.

7.png

درب تحول نیز شامل تمام دسته به دسته های مربع طلا، همان حس مشترک، اما بیشتر شخصیت و عملی تر، embellished آرام خاکستری، نجیب تر جو.8.png

پرده های سیاه و سفید با پژواک دیوار هستند. زیر مصالح سفید نزول، با شیر طلایی استفاده یکپارچهسازی با سیستمعامل به سبک اروپایی از ظرافت به فضای بالا پایان.

9.png

منطقه پخت و پز، حلق آویز بالای اجاق مایکروویو جاسازی شده پایین اجاق یک قطعه ساده و شیک شکل فلز نقره ای و سیاه و سفید با رنگ خاکستری تیره در کابینه حتی بیشتر آشکار است، با هماهنگی بیشتر است.

10.png

ایستگاه پخت و پز بین سینک و اجاق گاز با استفاده از فضای گوشه به افزایش محدوده operability و فعالیت به منظور تسهیل در عملیات مختلف در فرایند پخت و پز واقع شده است.

11.png

طوری که روند عملیات ساده تر است، در گوشه تنگ فضا می تواند آسان برای طبخ نیز در نهایت، در کنار سینک ظرفشویی، طرح کلی ظریف و معقول، قرار دارد.

Hot Tags: بالا پایان وینیل خاکستری مات پیچ و تاب beadboard پی وی سی هیئت مدیره واحد کابینت آشپزخانه، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست