info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابین پایه آشپزخانه سینک استیل ضد زنگ

کابین پایه آشپزخانه سینک استیل ضد زنگ

کابینت آشپزخانه ضد زنگ، سبک مدرن، بافت فلزی، غذای پخت و پز در چنین کابینت آشپزخانه از جنس فولاد ضد زنگ و یک صفحه از غذای خوشمزه از پان است، کل روند بسیار لذت بخش است.

شرح

مشخصات:


پنل آشپزخانه سینک ضد زنگ Base Cabinet-SSK 007


sus kitchen cabinet


faq


روزن متعهد به ارائه خدمات به مشتریان با یک سرویس متمرکز و متمرکز برای کمک به مشتریان در حل مشکلات تهیه و کاهش زمان تهیه و هزینه های انرژی می باشد. با توجه به سبک زندگی مسکونی مشتری برای هر مشتری برنامه های تهیه سفارشی، ساخت صرفه جویی در زمان پروژه و صرفه جویی در کار، در حالی که نیاز به مقادیر زیادی هزینه های خرید برای پیمانکار را از بین می برد.


پس از نزدیک به 10 سال توسعه، ما و همه نوع سازندگان بزرگ و متوسط، عمده فروشان برای ایجاد روابط بلندمدت همکاری. پروژه های همکاری ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، خاورمیانه، استرالیا، اروپا است.


کابینت آشپزخانه از فولاد ضد زنگ از لوازم فولادی ضد زنگ در هتل ها یا رستوران های بزرگ تکامل یافته است. استفاده از کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل بعد از کابینت آشپزخانه چوبی بود، اما بیشتر و بیشتر پذیرفته شد و روند تولید بالغ شد.


برخی از ویژگی های کابینت آشپزخانه ضد زنگ:


1. حس بصری سخت است، احساس فلزی یخ و یخ سرد؛


2. کابینت فولاد ضد زنگ آسان برای مراقبت، تمام کابینت آسان برای تمیز کردن، در صورتی که خش، وجود دارد، این خراش های خوب نیز آسان است برای پنهان کردن چیزهای کثیف، معمولا پاک کردن سطح آن باید توجه خاصی را؛


3. صدای ترد است، کابینت های فولاد ضد زنگ دارای بسیاری از گلدان های فلزی هستند و کابینت های فولادی ضد زنگ می توانند صدای شیرین را بازی کنند.


Hot Tags: کابینت پایه آشپزخانه ضد زنگ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست