info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل

کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل

کابینت آشپزخانه ضد زنگ، سبک مدرن، بافت فلزی، غذای پخت و پز در چنین کابینت آشپزخانه از جنس فولاد ضد زنگ و یک صفحه از غذای خوشمزه از پان است، کل روند بسیار لذت بخش است.

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه فولادی ضد زنگ، SSK 09


sus kitchen cabinet


faq


مهمترین مشکل کابینت های فولاد ضد زنگ، طراحی و فرآیند آنهاست. الزامات طراحی کاملا دقیق است. برش، یک ظاهر طراحی و نصب نیاز به فرآیندهای بالغ است.


یکی از کاستی های توسعه زودهنگام کابینت های فولادی ضد زنگ باید این روند باشد. از آنجا که هر مجموعه محصولات سفارشی متفاوت است، برخی از کابینت های شکل به ویژه برای ماشین مشکل است. به خصوص در گوشه هایی که در آن هیچ درمان معقولی وجود ندارد، در ارتباط با بخش های مختلف مشکلاتی وجود دارد و درمان مؤثر نیست. "


کابینت های فولادی ضد زنگ، فرایند جوش یکپارچه بدون درز، باید با تولید خطوط تولید CNC اتوماتیک تولید استاندارد شود.


همچنین تکنولوژی باز کردن موقعیتی وجود دارد، با استفاده از تکنولوژی کنترل عددی فوق العاده لیزر برای باز کردن محل، موقعیت سوراخ نزدیک خط صفر است و پایه مس پایه مس در موقعیت سوراخ نصب شده است، به طوری که اتصال بین پیچ و بدن کابینت فشرده تر است و مونتاژ را می توان بارها و بارها از هم جدا کرد. این تضمین شده است که بیش از 30 سال سست و زنگ نزند.Hot Tags: کابینت آشپزخانه ضد زنگ فولاد ضد زنگ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست