info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
DIY سفید دلوکس با رنگ های خاکستری رنگ چوب ملامین نقاشی روی کابینت آشپزخانه

DIY سفید دلوکس با رنگ های خاکستری رنگ چوب ملامین نقاشی روی کابینت آشپزخانه

دیو سفید dulux با نقاشی روی دیوارهای چوبی ملامین نقاشی روی کابینت آشپزخانه تخته خرده چوب چوب را به گرانول تبدیل می کند و سپس یک ماده جانبی مانند مواد شیمیایی را اضافه می کند تا ذرات چوب بتوانند با هم چسبانده شوند و سپس به ورق های فشرده تبدیل می شوند که در واقع تخته خرده چوب واقعی است فشرده ...

شرح

دیو سفید dulux با ملایم چوب رنگ دانه نقاشی روی کابینت آشپزخانه

تخته خرده چوب این است که چوب را به گرانول بچسبانید و سپس یک وسیله جانبی مانند مواد شیمیایی اضافه کنید تا ذرات چوب بتوانند با هم چسبان شوند و سپس به ورق های فشرده تبدیل می شوند که در واقع تخته خرده چوب واقعی است. فرآیند دسترسی به نهایی را داشته باشد، هر کس شاهد ظهور تخته خرده چوب است.

مشخصات.

مدل

ML-61

نوع کابینه

هیئت مدیره مقیاس استاندارد E1 با کابینت آشپزخانه ملامین دانه چوب

پانل درب

هیئت مدیره چوب 18 میلی متری با پانل درب به پایان رسید ملامین دانه چوب

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان دادن به ملامین (رنگ سفید)
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین. (رنگ سفید )

مدل درب

18 میلی متر پانل درب فلزی با لبه پلاستیکی PVC

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / شمال یورو / آفریقا

یک ماده خوب برای کابینت آشپزخانه چیست؟

A. تخته چوب جامد

ساخته شده از پانل درب کابینت آشپزخانه جامد، با بازگشت به طبیعت، مجله Jade بریده نشده برای قرار دادن اثر بصری. استفاده از چوب واقعی به عنوان آشپزخانه کابینه درب آشپزخانه، تولید آن به طور کلی به سبک کلاسیک باستان است. به طور کلی، قیمت نسبتا بالا است آشپزخانه کابینت دیوار درب چوب واقعی است، مانند گیلاس، بلوط، رنگ گردو به اولویت داده می شود. چوب جامد آشپزخانه آشپزخانه درب حفاظت از محیط زیست بسیار بالا است.

درب چوب واقعی چوب برای خرساندن یا تحمل کثیف، نه پیری، بلکه به دلیل ورود نادر آن به عنوان مواد، گران است گران است. مقاوم در برابر عمر طولانی است، این مزیت چوب واقعی چوب چوب اصلی ترین، اما کمی سنگین و پیچیده در مورد تمیز کردن.

B. پانل درب PVC

با استفاده از پانل های درب PVC به عنوان یک پانل درب مشهور به دلیل دانه های رنگی چوب، روشنایی خالص رنگی، ویژگی های مقاومت فشاری، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت ضریب پذیری را می توان به عنوان بالغ ترین مواد درب کابینت نامید، همچنین نگهداری روزمره بسیار ساده است، بنابراین، استفاده از مواد تاول زده را انتخاب کنید به عنوان درب آشپزخانه کابینت از کاربران بسیار است.

C. پنل درب HPL (لمینیت)

پانل درب HPL در عملکرد رطوبت مقاوم است، راه های درجه زیبا دارای نقص های بسیاری است، اما مقاومت آن در برابر خوردگی مقاومت بالا مقاوم در برابر درجه حرارت مقاوم در برابر چوب می تواند دیگر مزایای جایگزین. ویژگی های آتش استفاده می شود در آشپزخانه، می تواند به طور قابل توجهی از آتش سوزی جلوگیری می کند. عملکرد ایمنی آن، درب دیگری است.

D. رنگ پانل درب

پانل پانل رنگ پخت در واقع یک نوع فرایند رنگ است. اما از آنجا که پانل پردازش شده از رنگ های روشن و دارای تاثیر بصری قوی است، نفس مدرن بسیار قوی و عمیق است.

پانل درب مواد خام لاک که پخته است، تخته چگالی متوسط ​​است، از طریق نوع فرز، سنگ زنی، پرایمر و اسپری رنگ، سنگ زنی و پرداخت از تخته درب، رنگی، رنگ غنی و راحت است، بلکه می تواند مدل و قوس .Hot Tags: DIY سفید dulux با ملایم چوب دانه دانه رنگ نقاشی روی کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست