info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نقاشی های دیواری تخته سه لا نقاشی ملامین آشپزخانه و طراحی حمام Refacing کابینه

نقاشی های دیواری تخته سه لا نقاشی ملامین آشپزخانه و طراحی حمام Refacing کابینه

نقاشی های تخته سه لایی Diy نقاشی رنگ ملامین آشپزخانه آشپزخانه و طراحی کابینت حمام صفحه نمایش تخته سه لا از چوبها ساخته شده توسط چوب مربع هواپیما برش روتاری ساخته شده است و یا آن را به دو شرکت زیر شرکت به نام بندر، آجری کردن چسب reoccupy از سه لایه یا لایه مواد بشقاب، معمولا با یک فرد...

شرح

نقاشی های تخته سه لا Diy نقاشی رنگ آمیزی آشپزخانه ملامین و کابینت طراحی حمام refacing

صفحه تخته سه لا ساخته شده از سیاهههای مربوط به روکش برش روتاری مربع مربع است و یا آن را به دو زیر شرکت به نام بندر ساخته شده است، آگلوتیناسيون چسبنده سه لایه یا لایه های مواد بشقاب، معمولا با تعداد عجیب و غریب از روکش، روکش و فیبر لایه مجاور جهت آگلوتیناسین عمود بر

مشخصات.

مدل

ML-66

نوع کابینه

E1 تخته تخته سه لا با چوب دانه آشپزخانه آشپزخانه ملامین

پانل درب

هیئت مدیره تخته چند لایه 18 میلیمتر با پانل درب به پایان رسید ملامین

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان دادن به ملامین (رنگ سفید)
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین. (رنگ سفید )

مدل درب

18 میلی متر پانل درب فلزی با لبه پلاستیکی PVC

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / شمال یورو / آفریقا

صفحه تخته سه لا چیست؟

بشقاب ساندویچ نیز نامیده می شود تخته سه لا یکی از مواد مورد استفاده معمول مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا ورق میز طناب تاج و سطح داخلی با توجه به پیکربندی در هر دو طرف از لایه مرکزی یا صفحه اصلی هسته.به طور معمول با سه تخته هیئت مدیره، تخته سه لا، و غیره می تواند میزان استفاده از تخته سه لا را بهبود بخشد، این یک راه اصلی برای نجات چوب است.

اهداف چند لایه

بشقاب ساندویچ یکی از شرکت های مبلمان مورد استفاده است مواد معمول استفاده می شود، نوعی از ساخته شده از تخته ساخته شده است. مجموعه ای از گروه روکش با لایه های مجاور اغلب چوب گران جهت آگلوتیناسین عمودی از تخته، تخته چند لایه می گوید صفحه جدول و سطح داخلی، معمولا دو طرف پیکربندی در مرکز و یا هسته لایه هیئت مدیره استفاده می شود. پس از روکش تخته سنگ در جهت دانه چوب در حال حرکت، تحت شرایط گرم شدن یا سرکوب گرم کردن چسب. لایه شماره عدد عادی معمولا، چند حتی وجود دارد.

خواص فیزیکی و مکانیکی جهت اختلاف عمودی و افقی کوچکتر است. به طور کلی از قبیل تخته سه لا، پنج تخته تخته سه لا لمینت استفاده می شود. صفحات سانتویچ می تواند میزان بهره برداری چوب را بهبود بخشد. راه اصلی برای نجات چوب است. همچنین برای هواپیما، کشتی، قطار، خودرو، ساختمان و بسته بندی جعبه هیئت مدیره و غیره

صفحه ساندویچ، همچنین سه تخته تخته سه لا و سه تخته، نام لایه ای از نام های مختلف نامیده می شود. با توجه به ضخامت 3 تا 9 سانتیمتر، می توان آن را یک صفحه ای 3-9 میلی متر نامید. مزایای آن و مواد خام اصلی و هسته شکوفه هلو و سایپرس ارزان تر خواهد بود.

به طور عمده در منزل لباس پوشیدنی رو به سه ستون استفاده می شود، یعنی در کارخانه در حال حاضر بسیار روکش نازک چوب جامد در تخته سه لا است. تخته سه لا آسان برای استفاده، قیمت نیز ارزان تر از خود را خرید پانل اجازه می دهد پست گروه ساخت و ساز می آیند.

جنبه مشخصات بشقاب ساندویچ مشخصات و جنبه مشخصات ساخت و ساز مشخصات، اساسی است: 1220 * 2440 میلی متر، و مشخصات ضخامت به طور کلی دارای: 3، 5، 9، 12، 15، 18 میلی متر، و غیره. گونه های اصلی درخت عبارتند از: kapur، بید ، cypress، چوب اکالیپتوس و غیره

استحکام ساختاری چند لایه خوب، پایداری خوب است. بافت خوب، استحکام بالا، کشش خوب و سختی، مقاومت در برابر ضربه و ارتعاش، پردازش و تکمیل آسان، و مزایای استفاده از عایق، مواد چسب تخته سه لا، هنگامی که ساخت و ساز باید پردازش جانبی مهر و موم، روز و کاهش آلودگی.

چند لایه پنج مزیت بزرگ

ثبات خوب است: به عنوان یک نتیجه از ساختار چند لایه منحصر به فرد است، باعث می شود آن را بسیار ثبات بسیار خوب است.

مقرون به صرفه: بشقاب ساندویچ به دلیل ساختار منحصر به فرد، کمتر خواستار چوب، و می تواند استفاده کامل از مواد، به طوری که قیمت بسیار پایین تر از چوب است.

آسان انجام: پردازش پوشش سطحی لمینیت بسیار خوب است، مقاومت در برابر سایش خوب است و نیاز به انرژی زیادی برای نگهداری نیست. طبق برآورد، بشقاب ساندویچ خوب 3 سال در بازار در حال حاضر بدون موم، همچنین می تواند درخشش سطح، مانند به عنوان جدید.

کیفیت خوب است، چرا که مواد روکش چوب ورودی است، بنابراین احساس همان و چوب واقعی، هیچ تفاوت. چوب جامد دارای برخی از ویژگی های از قبیل: به عنوان گرم در زمستان و سرد در تابستان. و، سطح ساندویچ صفحه با چوب با درجه بالا هستند، همه به نظر می رسد چوب جامد درجه بالا.

نصب و راه اندازی ساده است: صفحه ساندویچ کنتراست چوب واقعی را بسیار راحت تر.

10.jpg

Hot Tags: آشپزخانه DIY نقاشی رنگ ملامین آشپزخانه و طراحی حمام refacing کابینه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست