info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
رنگ ملامین قهوه آشپزخانه

رنگ ملامین قهوه آشپزخانه

کاغذ با رنگ های مختلف یا بافت ها در یک چسب ملامین خیس شده و سپس به میزان معینی از خشک شدن خشک می شود. این مقاله بر روی سطح تخته خرده چوب، تخته فیبر متوسط و یا تخته چوب گذاشته شده و به صورت داغ فشار داده می شود.

شرح

مشخصات


kitchen cabinets


لوازم جانبی سخت افزار کابینت آشپزخانه


لولا

انتخاب

لولا به طور کلی دارای دو موقعیت کارت و سه موقعیت کارت است که اساسا می تواند از استفاده استفاده کند. البته، لولا موقعیت کارت سه نقطه ای بهتر است. بیشتر لولاهای موجود در بازار قابل جدا شدن هستند. آنها به دو بخش تقسیم می شوند: پایه و دست و پنجه نرم. هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه ، فروشنده ممکن است نیاز داشته باشد که درب را با دستگیره لولایی برداشته و درب داخلی دست و پنجه نرم را بررسی کند. فولاد برای ساخت لولاها مهمترین است. اگر پس از مدتی خوب نیست، پانل درب ممکن است به جلو و عقب کشیده شود و شانه ها سقوط کنند. اکثر سخت افزار کابینت آشپزخانه برند از فولاد نورد سرد استفاده می کنند که در ضخامت و سختی کامل است.

علاوه بر این، سعی کنید یک لولا موقعیت چند نقطه ای را انتخاب کنید. موقعیت به اصطلاح چند نقطه ای بدان معنی است که پانل درب می تواند در هر زاویه زمانی که باز می شود باقی بماند. این کار برای باز کردن کار سخت نخواهد بود و به طور ناگهانی بسته نخواهد شد، بنابراین ایمنی استفاده را تضمین می کند. این برای درب کابینت آشپزخانه بالایی بسیار مهم است . کیفیت موقعیت در ارتباط با چقرمگی نئون استفاده شده در سخت افزار است. کیفیت نرده، زاویه باز درب را تعیین می کند. کیفیت نئون می تواند زاویه باز را بیش از 90 درجه افزایش دهد.


kitchen cabinetcountertop productioncabinet packagingcabinet workshoppackaging&loadingHot Tags: آشپزخانه آشپزخانه ملامین قهوه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست