info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
زرد کابینت آشپزخانه لامینیت

زرد کابینت آشپزخانه لامینیت

آسان به کرک و تغییر شکل مقاوم در برابر خراش مقاوم در برابر لکه، سرشار از رنگ و بدون نیاز به آب بندی لبه و بدون مشکل باز کردن چسب و تعمیر و نگهداری روزمره ساده نیست.

شرح

مشخصات.

مدل LM-131
کابینه نوع

زرد کابینت آشپزخانه لامینیت

پانل درب کفپوش تخته ام دی اف 22 mm نوعی ماده پلاستیکی درب پانل (پانل های درب HPL)
کابینت جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.
تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد.
مدل درب 18/22 میلی 45 درجه لبه برش پانل درب.
درز لبه درب همان سطح پانل درب.
سخت افزار بلوم / DTC / Hettich / ملخ / یا دیگر برند سخت افزار
کشورهاي 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری.
زمان توليد 40-50 روز برای نظم طبیعی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
موارد اختیاری مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.
دوره گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.
شرایط پرداخت دستورات کوچک: 50% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30-40 ٪ به عنوان سپرده 5% از مقدار به عنوان پروژه کیفیت را تضمین کند.
خدمات پس از همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.
ما ارائه می دهیم تمام کابینه & سخت افزار 10 سال ضمانت.
بازار اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

طراحی کابینت آشپزخانه آشپزخانه ها

هنگامی که ما سفارشی کابینت، اگر هیچ اعترافات ویژه پس از شناخت دقیق تحت شرایط عادی، استاد ما در راه های معمولی برای نصب دنبال کنید. هنگامی که آن را به عنوان نوار حفظ عقب استفاده می شود، به عنوان مثال، شکل مربع بسیار رایج است. وجود دارد ممکن است به نظر می رسد وقتی ما بعد، به دلیل استفاده از آن مشکلی نیست، اما در واقع داخل گوشه کنار مرداب 90 درجه است، آن خواهد بود بسیار سخت برای پاک کردن آب و فاضلاب. بهترین راه برای انجام این مرداب شکل تحقیق در شکل بالا است.

به سادگی عبارت، آن است به جای عادی زاویه راست حفظ نوار با گوشه های گرد که تا گوشه داخلی تمیز کردن راحت است. یکی از جزئیات بیشتر، که آب مسدود شده است، وجود دارد. این نیز بسیار مهم است. این است که عمدتا برای جلوگیری از لکه آب بر روی میز از افتادن بر روی زمین استفاده می شود. به عنوان مثال، بسیاری از دوستان این مشکل را نادیده گرفته است. بنابراین، هر بار که لکه آب پاک زمین مرطوب می خواهد و البته نوار آب و هوا در اینجا نیز به شکل R باید ساخته شود.

جزئیات آخرین درمان نصب نزول سبزیجات است. بهتر است برای استفاده از لکه ها تحت شمارنده و یا حوضه تیچون برای نصب دیش زیر جدول که آن زمانی که راحت در آب. البته در هنگام نصب, بهتر است به استفاده از چسب شیشه ضد کپک، این می تواند زمان طولانی وضعیت شیشه پودر خورنده جلوگیری از. تا این اطلاعات بیشتر، اگر ما را به استاد توضیح نیست، به ندرت وجود دارد ابتکار عمل استاد را.

بنابراین، ما نیز باید توجه به این موضوع پرداخت زمانی که ما کابینت های سفارشی. تنها پس از ما آب بلوک، اما مهم برای جلوگیری از آب هم نیست. البته، بسیاری از جزئیات در مورد کابینت مانند ارتفاع کابینه است که می توان با توجه به ارتفاع واقعی ما تعیین می شود به طوری که آن عملیات بسیار راحت تر خواهد بود وجود دارد. بنابراین، که شما را بیشتر در نظر و تصمیم گیری با توجه به نیازهای واقعی خود توصیه می شود.Hot Tags: زرد کفپوش کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست