info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لاینتی Teak

کابینت آشپزخانه لاینتی Teak

بافت فوق العاده و با شکوه است: خطوط جوهر زیبا و سایه های زرق و برق دار، بافت طبیعی از اشعار و عبارات مختلف می سازد.

شرح

مشخصات.

مدل LM-133
نوع کابینه

کابینت آشپزخانه لاینتی Teak

پانل درب پانل MDF 22 میلیمتر پانل درب اتوماتیک لمینیت (پانل درب HPL)
کابینه جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.
مدل درب 18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.
لبه درب لبه همانند پانل درب.
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.
زمان تولید 40-50 روز برای سفارش عادی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

انواع مختلف کابینت آشپزخانه

در طول زندگی ما، در واقع چیزهای زیادی برای ذخیره سازی وجود دارد، مخصوصا برای برخی مکان هایی که چیزهای بیشتری از قبیل آشپزخانه و حمام وجود دارد. در حقیقت، لازم است که بسیاری از کابینت ها را بگذاریم، سپس معمولا اگر شما یک کابینه را انتخاب کنید، همچنین باید انتخاب منطقی را با توجه به وضعیت واقعی خود انتخاب کنید. سپس نوع کابینت های فروخته شده در بازار در واقع نسبتا بیشتر است. بسیاری از دوستان به راحتی می توانند به وضعیت دشوارتری برسند. من نمی دانم چگونگی انتخاب مناسب تر است، در اینجا توصیه می کنیم چندین کابینت برای همه، این کابینت ها در فرایند استفاده بعدی بسیار راحت هستند، امیدوارم همه بتوانند به آن مراجعه کنند.

اولین کسی که آن را معرفی می کند، کابینت دیوار آشپزخانه است. معمولا هنگامی که ما کابینت دیوار آشپزخانه را انتخاب می کنیم، درب عمومی درب در حال چرخش است، و سپس اگر کابینت آشپزخانه ما انتخاب می کند، درب نوسان است، سپس ارتفاع کابینت آشپزخانه عموما کمتر از سر ما است، مخصوصا برای برخی از دوستان که نسبتا بالا در خانه هایشان. اگر ما اغلب چیزها را تمام کنیم، فراموش کنیم که کابینه را ببندیم، بعدا اگر یک دوست می آید، ممکن است به طور تصادفی به ما نگاه کند و ما را لمس کند و به طور تصادفی آسیب برساند. این یک چیز بسیار خطرناک است. اگر ما کابینت دیوار را انتخاب کنیم، می توانیم یک نوع پیشرفت را انتخاب کنیم. نوع کابینت کابینت، پس از آن کابینت ها، پس از آن ظاهر می شود، به طور کلی باعث نمی شود که ما هیچ خطری داشته باشیم.

مقایسه دوم نشان می دهد که شما یک پارتیشن را برای جای دادن قاب آهن انتخاب می کنید. این نوع پارتیشن در آشپزخانه قرار دارد که برای آشپزخانه بسیار مناسب است. از آنجا که همه ی اقلام کوچک در آشپزخانه وجود دارد که باید ذخیره شوند، پس اگر این موارد در صندوق قرار گرفته اند، استفاده از آنها به عقب و جلو بسیار سخت است. اگر ما می توانیم قفسه ای بر روی آشپزخانه آشپزخانه قرار دهیم، سپس قاب آهن هنوز مواردی است که می توان آن را قرار داد و در یک پارتیشن قرار داده می شود. ما می توانیم اقلام مختلف را در مناطق مختلف قرار دهیم، بنابراین هنگام رفتن به عقب و جلو، بسیار راحت است.

توصیه سوم، شما می توانید انتخاب کنید که برخی از قفسه های ذخیره سازی را در درب کابینت نصب کنید، بنابراین اگر ما می خواهیم فضای زندگی ما را تا حد ممکن بزرگ کنیم، از مکان های مختلف استفاده می کنیم و سپس بیش از حد قرار دهیم. اگر این کار را بکنید ممکن است کل خانه را بیش از حد پر کند. اگر ما می توانیم برخی از قفسه ها را در درب کابین نصب کنیم، پس اگر ما نمی توانیم درب کابینت را پس از بسته شدن ببینیم، اثر بصری واقعا تاثیری نخواهد داشت و سپس درب کابینت آشپزخانه معمولا در حالت خاموش است حالت. اگر از آن استفاده شود، این نیز یک چیز بسیار خوب است، بنابراین شما ممکن است بخواهید انتخاب کنید با توجه به وضعیت واقعی درب کابینت، خانه انتخاب چند قفسه را بر روی آن قرار می گیرد، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره برخی از اقلام کوچک ، که همچنین بسیار مناسب برای استفاده است.

Hot Tags: آشپزخانه آشپزخانه لامینت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست