info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لمینیت فلزی

کابینت آشپزخانه لمینیت فلزی

این شکل های مختلف و ثبات دارد. این مناسب برای آشپزخانه ساده و یا روستایی است و قیمت نسبتا ارزان است.

شرح

مدل LM-121
نوع کابینه

کابینت آشپزخانه لمینیت فلزی

پانل درب پانل MDF 22 میلیمتر پانل درب اتوماتیک لمینیت (پانل درب HPL)
کابینه جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.
مدل درب 18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.
لبه درب لبه همانند پانل درب.
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.
زمان تولید 40-50 روز برای سفارش عادی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی


طرح بندی ملاحظات کابینت آشپزخانه

1. طیف وسیعی از هود ها و اجاق ها نباید بیش از حد به دیواره های جانبی چسبیده شود تا مانع از برخورد با دیوارها شود.

2. در کنار کابینت آشپزخانه باید خروجی خارجی خط درب را در کنار دیوار بررسی کنید تا مانع باز شدن و بسته شدن درب، کشو و سبد شود.

3. بین سینک و اجاق گاز برای داشتن فضای کافی برای استفاده از بیش از 800 مناسب است، اما نه خیلی دور، ساختن عملیات به عقب و جلو. البته، این بستگی به وضعیت فضای خاص دارد.

4. توجه به تخصیص معقول لوازم جانبی، اگر چه انواع لوازم جانبی کابینت آشپزخانه، اما مناسب برای هر لوازم آشپزخانه و مختلف، برای رسیدن به آسان برای استفاده، عملکردی و می تواند باشد.

5. اتصال گوشه mesa باید یک منطقه منطقی داشته باشد، برای جلوگیری از تاثیر نیروی ناشی از شکست.

6. توجه به موقعیت محرمانه سوکت. سوکت بین میز آشپزخانه و کابینت آشپزخانه حلقوی باید از موقعیت سینک دور باشد. خروجی یخچال و فریزر باید در طرف یا سمت بالای دیوار جلو و همچنین کابینت آشپزخانه، اجاق مایکروویو و کلاه گیس قرار گیرد. ضدعفونی کابینت آشپزخانه. کوره و غیره

7. محل ورودی و خروجی آب، لوله آب بهترین است نه کمتر از 400mm، آسان برای اتصال شیر و آشپزخانه گنج، و غیره، ارتفاع لوله فاضلاب بهتر است از 100mm و یا نه کمتر از 200mm ، به طوری که هنگامی که کابینت آشپزخانه نصب شده است، کابینت آشپزخانه اره متحرک به حداقل کاهش می یابد. از آنجا که پایین کابینت آشپزخانه دارای پایه تنظیم است، موقعیت صفحه پایه به طور کلی بین 100mm و 140mm است.

8. اصلاح خطوط لوله گاز باید با شرکت گاز هماهنگ شود. توصیه می شود که لوله های خروجی گاز را با مانیفولد های ورودی تطبیق دهید تا سطح آن را کاهش دهید لوله های لوله بسته بندی لوله ها در صفحات چوبی به منظور بزرگ کردن استفاده از منطقه میزهای آشپزخانه پیش از آنکه خط لوله گاز را اصلاح کنید، به راحتی باز شدن کابینت آشپزخانه را انجام دهید.

9. دو راه برای نصب لوله ماشین دود وجود دارد: اول، قبل از تخمگذار سقف آجر، بهتر است برای نصب لوله هود در داخل سقف و مهر و موم لبه، محاسبه موقعیت خروجی حلق آویز هود، و دوم، قرار داده شده در قسمت پایین سقف، پس از نصب کابینت آشپزخانه دیوار، باید با یک ورق پوشش دهنده پوشیده شود. فرضیه اتخاذ این فرم این است که کانال هوا نباید از دیوار جلو 300 میلیمتر برود.

10. اندازه استاندارد کابینت آشپزخانه، کابینت آشپزخانه دیوار 700 عمودی 320، 800 کابینت آشپزخانه بالا 600 عمق، بین کابینت آشپزخانه به قطع 700، این استاندارد فقط می توان گفت که شرکت کابینت آشپزخانه محاسبه قیمت مرجع، نه برای نیازهای مشتریان و آشپزخانه در شرایط خاص، کار انجام شده این است که ایده ها و احساسات خود را به مشتریان برای ارجاع ارائه و به سرعت تصحیح ایده های غیر واقعی از مشتریان را تصویب، زیرا آنها غیر حرفه ای و جلوگیری از مشکلات غیر ضروری است.

11. قرار دادن یخچال و فریزر، بسته به راحتی و معقول بودن، نمی تواند احساس مسدود سازی کند، به طور کلی در گوشه ی آشپزخانه قرار می گیرد، اگر محل آشپزخانه به دلیل لوله ی گوشه ای مناسب برای قرار دادن، رستوران نیز می تواند قرار داده شود، اصل بله: گوشه ها قرار می گیرد، مناسب باز کردن و بسته شدن! یک راه برای جاسازی در کابینت آشپزخانه بالا در داخل کابینت آشپزخانه وجود دارد، اما باید یک یخچال اختصاص داده شده باشد. علاوه بر این، قرار دادن یخچال و فریزر باید روش خنک کننده را در نظر بگیرد، اگر پس از خنک نگه داشتن آن، نزدیک به طرف است. هیچ مشکلی با دیوار وجود ندارد و در حال حاضر بیشتر بازار در دو طرف گرما قرار دارد، بنابراین طرف یخچال باید کنار بگذارد تا زندگی یخچال را گسترش دهد!

12، ارتفاع آشپزخانه کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه و کابینت آشپزخانه حمام: به طور کلی، کابینت آشپزخانه آشپزخانه و کابینت آشپزخانه حمام نباید بیش از 800، ظروف آشپزخانه را می توان بین 800-900 طراحی شده است.

Hot Tags: کابینت آشپزخانه لمینیت فلزی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست