info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نقاشی های دریایی، تخته سه لا، نقاشی های رنگ آمیزی، کابینت های آشپزخانه لمینیت

نقاشی های دریایی، تخته سه لا، نقاشی های رنگ آمیزی، کابینت های آشپزخانه لمینیت

تخته سیاه تخته سه لا آزاد بلند طراحی کابینت ساده درب و تخت درب آشپزخانه لمینیت کابینت HPL پایه مقاله (کاغذ پودر تیتانیوم، کاغذ کرافت) پس از صنایع شیمیایی ملامین و فرآیند آغشته سازی رزین فنول، درجه حرارت بالا و فشار بالا رزین ملامین پس از ...

شرح

تخته سه لا تخته دریایی رایگان کابینت بلند طراحی کابینت های آشپزخانه درب و پنجره

پایه HPL (کاغذ پودر تیتانیوم، کاغذ کرافت) پس از صنایع شیمیایی ملامین و فرآیند آغشته سازی فنل رزین، درجه حرارت بالا و فشار بالا. رزین ملامین پس از thermoetting قالب گیری سختی سطح بالا، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، مقاوم در برابر ضربه، منافذ کوچک سطح آلودگی آسان نیست، مقاومت در برابر حلال، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر مواد مخدر، مقاومت در برابر شعله و مقاومت مکانیکی است. مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر قوس خوب و آسایش قوسی آسان نیست. براق جلویی سطح جلویی، عملکرد شفاف به خوبی رنگ بازیابی، الگوی تزئینی شبیه سازی بالا .

مشخصات.

مدل

LK-52

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه پانل درب اتوماتیک

پانل درب

22 میلیمتر تخته MDF هیئت مدیره ورقه ورقه ورقه ای (پنل درب HPL)

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.

مدل درب

22 میلی متر پانل درب فلزی با لبه PVC لعاب

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

سطح HPL و مشخصات

یک ماده استاندارد HPL چیست؟

طبق استانداردهای ملی GB8624-2006 که به دو معیار عملکرد دو بخش a2 و b تقسیم شده است، در اینجا به سوختن سطح هیئت مدیره آتش سوزی اشاره می شود، بعضی دوستان ممکن است b1، b2، b3 را ببینند و تطبیق شعله عقب مانده، قابل اشتعال، قابل اشتعال سه پارامتر درجه بندی آتش، این یک سلسله مراتب از تمام مواد پیشگیری از آتش است، در خط هیئت مدیره پیشگیری از آتش، پایین ترین استاندارد B1 است، اگر نمیتواند میزان آتشسوزی B1 را بدست آورد، از امتیاز آتش این حس، این نوع تخته فاقد صلاحیت، تولید کنندگان PHL باید توجه داشته باشند که آیا گزارش های بازرسی، ثابت می کند که می تواند مطابق با الزامات سطح پانل های ورقه ای تولید کند.

در این گفت: قطعا یک طبقه هیئت مدیره نوع آتش هیئت مدیره نوع هیئت مدیره آتش حفاظت، در چشم عمومی، در واقع بسیاری از انواع وجود دارد، مطابق با سطح پیشگیری از آتش هیئت مدیره همچنین بسیاری از است. با توجه به مطابقت با یک سطح هیئت مدیره هیئت مدیره آتش نشانی عبارتند از: هیئت مدیره گچ، هیئت مدیره پشم معدنی، پرلیت و هیئت مدیره تزئینی مقاوم در برابر آتش، هیئت مدیره سیمان، اکسیکلرید منیزیم، هیئت مدیره آتش نشانی، کربنات کلسیم، فیبر ورقه و غیره. در چنین نوع، نیاز به انتخاب بر اساس برای مثال، پروژه خود را، شما از دیوار بیرونی استفاده می کنید، و سپس شما باید پشم معدنی مقرون به صرفه ترین، اگر آن را در دکوراسیون داخلی استفاده می شود و یا تقاضای رنگ اثرات رنگ زینتی، بدون شک وجود دارد که شما باید انتخاب کنید برای تزئین هیئت مدیره آتش . با توجه به مجموعه سطح یک هیئت مدیره پیشگیری از آتش.

200.jpg

معمولا ما از مشخصات معمول استفاده شده از PHL پانل، ضخامت 0.8 میلی متر، 1.0 میلی متر و 1.5 میلی متر ضخامت از سه مشخصات است، سپس اندازه معمول استفاده شده است 2440 * 1220 میلی متر، نزدیک به سه مربع است. بنابراین این نوع هیئت مدیره آتش نشانی در واقع نیاز به کامپوزیت در مواد دیگر پایه، می تواند به الزامات پیشگیری از آتش در کلاس، دستیابی به مزیت، مواد پایه ارزان تر است و هزینه های مصنوعی بیش از حد گران است، از خرید مستقیم است سطح مقابله با آتش آتش 3 -4 برابر ارزان تر است. و در سطح پیشین مشخصات آتش سوزی و برخی از غیر معمول، کسانی که بیشترین اندازه را می توان با توجه به تقاضا سفارشی.

Hot Tags: کابینت درجه یک تخته سه لا، طراحی کابینت، کفپوش درب، آشپزخانه کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست