info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کیفیت بالا کفپوش کابینت آشپزخانه

کیفیت بالا کفپوش کابینت آشپزخانه

ام دی اف و همچنین به عنوان نقاشی ساخته شده از الیاف چوب با کیفیت بالا و یا دیگر الیاف گیاهی به عنوان مواد خام و چسب به هیئت انسان ساخته شده استفاده می شود.

شرح

مدل LM-117
کابینه نوع

کیفیت بالا کفپوش کابینت آشپزخانه

پانل درب کفپوش تخته ام دی اف 22 mm نوعی ماده پلاستیکی درب پانل (پانل های درب HPL)
کابینت جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.
تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد.
مدل درب 18/22 میلی 45 درجه لبه برش پانل درب.
درز لبه درب همان سطح پانل درب.
سخت افزار بلوم / DTC / Hettich / ملخ / یا دیگر برند سخت افزار
کشورهاي 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری.
زمان توليد 40-50 روز برای نظم طبیعی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
موارد اختیاری مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.
دوره گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.
شرایط پرداخت دستورات کوچک: 50% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30-40 ٪ به عنوان سپرده 5% از مقدار به عنوان پروژه کیفیت را تضمین کند.
خدمات پس از همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.
ما ارائه می دهیم تمام کابینه & سخت افزار 10 سال ضمانت.
بازار اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

رنگ مختلف کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفید: سفید رنگ بی انتها است که خالص و تمیز است. کابینت آشپزخانه سفید است کوتاه، زیبا و بهداشتی، به ویژه مناسب برای کسانی که لذت بردن از زندگی آرام و تمیز. سفید می تواند مسابقه با هر رنگ و ایجاد جلوه های مختلف. در هماهنگی با سیاه و سفید دادن مردم احساس مطرح و آرام آرام و نرم است.

کابینت آشپزخانه قرمز: رنگ قرمز روشن را در کابینت آشپزخانه به نمایش عشق مردم به زندگی استفاده می شود. این است که به ویژه مناسب برای زوج های تازه ازدواج کرده پر از احساسات جشن و اسلاید، و شخصیت متمایز و نشاط. علاوه بر این، قرمز و سفید مطابق با کابینت های آشپزخانه از طریق سفید نرم رقیق قرمز روشن و یکنواخت، اضافه از حس غنی به آشپزخانه و اشتها را افزایش می دهد.

کابینت آشپزخانه زرد: گرم کابینت آشپزخانه زرد خالص ظریف و بسیار گرم اضافه کردن گرما به فضای آشپزخانه و تاکید بر هماهنگی دارد. علاوه بر این، سیستم رنگ نیز با برخی از سیستم های رنگ آبی و سبز برای رسیدن به اثرات مختلف همسان می تواند.

کابینت های آشپزخانه چوب طبیعی: طبیعی کابینت آشپزخانه چوب فضای طبیعی، رنگ سیاهههای مربوط به سادگی می افزاید به آشپزخانه، خلق و خوی، ظریف، سهولت مردم خستگی بصری, به خصوص مناسب برای افراد مسن به استفاده از برجسته ثابت شخصیت. سیستم رنگ منطبق با نور آبی و سبز تیره و گرما را نشان می دهد.

کابینت آشپزخانه سبز: سبز سیستم طبیعی تازه و روشن است. این نشان دهنده مناظر طبیعی از زمان به زمان. حال در چنین آشپزخانه، مردم می توانند دور انداختن تمام مشکلات و شام خوردن در صلح. سبز با آبی روشن، آشپزخانه است متفاوت شور و نشاط و سرزندگی.

کابینت آشپزخانه آبی: کابینت آشپزخانه این رنگ روشن، روشن هستند و خالص، به خصوص ضعف آبی کابینت آشپزخانه، طعم دریا مرموز, یادآور, دور از فشار و شلوغی از خارج، آرام غرق شدن و لذت بردن از غذای خوشمزه. کابینت آشپزخانه این رنگ بازی با رنگ زرد برجسته تر در نور در برابر پس زمینه، ثابت و گرم; همراه با رنگ نارنجی قرمز, انرژی و زنده دلی را اضافه کنید.Hot Tags: کیفیت بالا کفپوش کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست