info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لمینیت با فشار بالا

کابینت آشپزخانه لمینیت با فشار بالا

سفید می تواند با هر رنگ دیگری مطابقت داشته باشد و اثرات متفاوتی ایجاد کند. این در هماهنگی با سیاه و سفید است، به مردم احساس کم و کلید آرام، آرام و نرم است.

شرح

مدل LM-116
نوع کابینه

کابینت آشپزخانه لمینیت با فشار بالا

پانل درب پانل MDF 22 میلیمتر پانل درب اتوماتیک لمینیت (پانل درب HPL)
کابینه جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.
مدل درب 18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.
لبه درب لبه همانند پانل درب.
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.
زمان تولید 40-50 روز برای سفارش عادی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

شش دلیل برای انتخاب کابینت آشپزخانه سفارشی

1. عقبنشینی کابینت اغلب از ورقه ورقه های معمولی و لوازم جانبی سخت افزاری معمول برای ساخت کابینت های آشپزخانه معمول استفاده می کنند که از آن برای ساخت کابینت های آشپزخانه استفاده می شود و در آشپزخانه مقاومت در برابر مواد خیس، گرم و خوردگی بسیار دشوار است. کابینت آشپزخانه سفارشی حرفه ای از پانل های مقاوم در برابر آتش مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده است، به راحتی تغییر شکل نمی دهند و تمیز کردن آنها آسان است. بنابراین، پس از چند سال استفاده توسط کابینت های ساخته شده توسط تولید کنندگان حرفه ای، تغییر سبک پانل درب معادل تغییر یک مجموعه جدید از کابینت.

2. در شرایط عادی، یک آشپزخانه کامل شامل بخش های بزرگی مانند کابین، اجاق گاز و استخر های تمیز، و همچنین اجزای کوچک مانند لباسی، کابین های کوچک و وسایل مختلف مانند یخچال، کوره، اجاق های مایکروویو و ماشین های ظرفشویی . درجا. "جناح تهاجمی" معتقد است که آشپزخانه به طور کلی طراحی و ساخته شده توسط متخصصان برای از بین بردن انواع خطرات ایمنی در آشپزخانه های سنتی و درک ادغام کامل آب و آتش، برق و گاز است.

3. کابینت های آشپزخانه به طور کلی در نوسازی مسکن، دکوراسیون نجاری در تولید کابینت ها، انواع فرایندهای تولید ناگزیر خشن و سازندگان حرفه ای کابینت های آشپزخانه همه تولید صنعتی، از برش، پرداخت به نصب، البته با توجه به هنجارهای فرآیند محصول، البته بهتر از "خانگی" است.

4. مجموعه ای از کابینت های آشپزخانه سفارشی با کیفیت بالا می تواند عمر مفید بیش از 8 سال داشته باشد و می تواند در صورت نیاز ترکیب شود، تنظیم و انتقال یابد. اکثر کابینت های شرکت دکوراسیون ساخته شده در محل است، و آنها به طور مستقیم به دیوار میخ. اگر تغییری وجود داشته باشد، نمی توان پردازش کرد.

5. به طور کلی بهترین بیان محتوای تکنولوژیکی کابینت های آشپزخانه سفارشی، عملکرد و طراحی آنهاست. کابینت های معمولی آشپزخانه عموما تنها توابع ذخیره سازی اولیه دارند و جنبه های بسیاری از جمله نحوه چیدن و قرار دادن اقلام و چگونگی به حداکثر رساندن استفاده از فضای وجود دارد. کابینت های آشپزخانه سفارشی تولید شده توسط تولیدکنندگان حرفه ای، از لحاظ طراحی عملکرد، دقیق در نظر گرفته شده اند: غرق، کوره و غیره طراحی شده برای جاسازی شده، زیبا؛ کمربندها همه اسلایدها را نصب کرده اند، وزن سبک؛ استفاده از لوازم جانبی کاربردی مختلف، می تواند به طور موثر استفاده از فضا، دسترسی آسان است.

6. کابینت های خود تولید به طور کلی کیفیت مؤثر را تأمین نمی کنند. تعهد " نجاری " مسئولیت و اعتبار قانونی ندارد. برای شما روشن است که دشوار است. پس از دو ماه استفاده، مسائل مربوط به کیفیت پنهان که اغلب نادیده گرفته می شوند اغلب منجر به پشیمانی می شود، زیرا هیچ شکایتی وجود ندارد و هیچکس تعمیر نمی کند.
Hot Tags: کابینت آشپزخانه لمینیت با فشار بالا، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست