info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
ساخت در جدید نقاشی براقیت بالا دانه چوب نوعی ماده پلاستیکی لمینیت آشپزخانه کابینت کابینت

ساخت در جدید نقاشی براقیت بالا دانه چوب نوعی ماده پلاستیکی لمینیت آشپزخانه کابینت کابینت

در جدید نقاشی براقیت بالا چوب دانه نوعی ماده پلاستیکی لمینیت آشپزخانه کابینت کابینت مواد دانه چوب توسط بازارهای آسیایی طراحی داخلی طراحان بود مورد علاقه ترین عناصر ساخت. به عنوان رقابت طراحان جهان تأکید بر عناصر آلی طراحی و مد, دانه چوب زنده،...

شرح

در جدید نقاشی براقیت بالا چوب دانه نوعی ماده پلاستیکی ساخت کابینت کابینت آشپزخانه لامینیت

مواد دانه چوب بود عناصر طراحی داخلی طراحان مورد علاقه ترین توسط بحث بازار. زنده در آلی طراحی و مد دانه چوب به عنوان طراحان جهان رقابت تأکید بر عناصر، تبدیل به جریان اصلی طراحی داخلی به خصوص مبلمان، ظروف آشپزخانه و لوازم، دیوار، درب، زینت محل عنصر باید ظاهر شود. زیبا دانه چوب سری نسوز صفحه توسعه، در حال تحول، سطح بافت و بافت غنی خلاقانه و روند مد، زیباترین مناظر در طراحی معماری داخلی است.

مشخصات.

مدل

LK-54

کابینه نوع

نوعی ماده پلاستیکی براق بالا دانه چوب درب کابینت آشپزخانه پانل

پانل درب

22 mm MDF هیئت نوعی ماده پلاستیکی درب لمینیت پانل (پانل های درب HPL)

کابینت جعبه

16 / 18mm لبه های دریایی با توس روکش نقاشی پایان.
تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد.

مدل درب

پانل درب تخت 22 mm با آب بندی لبه پی وی سی

سخت افزار

بلوم / DTC / دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

نوعی ماده پلاستیکی لمینت تزئینی راهنماهای ساخت.

FORMICA® سری ورقه ورقه شدن است نوع بسیار سخت و با دوام، ضد سایش، مقاومت به ضربه و اسید، مقاومت در برابر قلیایی و آسان برای پاک کردن آرایش پانل. به منظور ایجاد ویژگی های عملکرد کامل روش ساخت و ساز و تجربه بسیار مهم است. این نوع ورق نسوز با کیفیت بالا نیاز به تکنیک های نجاری به درخواست آن را به درستی، به خانه کامل است که نشان دهنده غنی® سری مشخصه های ارشد تزئینی نسوز هیئت مدیره.

انتخاب مواد:

1. انتخاب کیفیت خوب FORMICA® سری تزئینی هیئت های نسوز و مواد پایه به عنوان مواد اولیه برای ساخت و ساز. غنی MHF® نئوپان (تخته سه لا پلاستیکی)، نقاشی (MDF) و نازک کاری هیئت مدیره به عنوان غنی MHF® سری بالا تزئینی مقاوم پایه مواد صفحه توصیه می شود. مواد پایه می باید شن و ماسه سنگ صاف، تمیز و ضخامت چرب، یکنواخت نیست. به عنوان مواد پایه توصیه نمی شود mortarboard (دیوار خشک)، بتنی و گچی و چوب جامد یا پالت استفاده می شود.

2 با کیفیت خوب ابزار به همکاری با ساخت و ساز، انتخاب ابزار دستی یا برقی FORMICA® توصيه می شود کیفیت فولادی برای مقابله با سخت غنی MHF® سری، هیئت های تزئینی مقاوم، سطح برش را تمیز، صاف، بدون فاصله استفاده کنید. در هنگام انتخاب ابزار بهتر دسته فلزی انتخاب بود.

3 انتخاب کیفیت خوب چسب، غنی سری MHF® ساخت تخته های تزئینی مقاوم ترین معمولا استفاده می شود پلاستیک پلاستیک سفید (PVAC) و چسب فوق العاده (Neoprene حلال)، چسب راحت تر است.

4 گیتار با کیفیت خوب را انتخاب کنید. دو نوع مختلف از مواد هستند که گاهی مشترک در سطح پایه مواد و زیرین، بنابراین به مواد پایه دو طرف چوب همین کار را برای تنوع مواد، با این حال باید, تاثیر درجه حرارت و رطوبت نسبی تغییر ارزش آن باید مشابه است. اثر ساخته شده کلید backplane چوب در پایین همان سازنده به منظور دستیابی به تعادل خوب مشکل را کاهش می دهد.
Hot Tags: در جدید نقاشی براقیت بالا دانه چوب نوعی ماده پلاستیکی لمینیت آشپزخانه کابینت کابینت، ساخت چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست