info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه آشپزخانه چوب چوب

آشپزخانه آشپزخانه چوب چوب

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


نکاتی برای نصب کابینت آشپزخانه


چیزهایی که قبل از کاشی باید توجه داشته باشید:

1. با توجه به اینکه آیا کابینت آشپزخانه با گنجینه های آشپزخانه، اجاق های مایکروویو و سایر نقاط الکتریکی مانند یخچال و فریزر و سوئیچ ها مجهز است، طراحی کلی آشپزخانه مورد توجه قرار گرفته است.

2، دیوار پشت کابینت آشپزخانه Yintai بهتر است به کاشی کاری، آن را باید انتخاب ایده آل برای عایق. به طور کلی، قسمت پشتی کابینت آشپزخانه مناسب باید یک ساختار پلاگین باشد و دیوار دارای فاصله 15-18 میلی متر است که مناسب برای گردش هوا و مشکلی نیست.

قبل از نصب کابینت آشپزخانه چک کنید:

1. آیا رسانه های آب بالا و پایین در موقعیت پیش بینی شده قرار می گیرند؟ لوله های آب به ترتیب کمتر از 400 میلی متر است که مناسب برای اتصال شیر و آشپزخانه می باشد. ارتفاع لوله فاضلاب نباید بیش از 100 میلی متر یا کمتر از 200 میلیمتر باشد، به طوری که هنگام نصب کابینت آشپزخانه، حرکت کابینت آشپزخانه را کم کنید.

2. بررسی کنید آیا لوله گاز متر در جای خود برای تسهیل باز کردن کابینت آشپزخانه است.

3. اگر لوله اگزوز خود را در داخل سقف قرار دهید، لوله اگزوز دود از مخزن محدوده را باید در سقف قرار دهید و خروجی لوله اگزوز باید مهر و موم شود.

4. کابینت آشپزخانه آویز باید افقی و عمودی باشد.

5. اگر کابینت آشپزخانه نباشد، نصب و راه اندازی آشپزخانه به ناچار منجر به عدم تعادل نقاط تماس بین آشپزخانه و آشپزخانه می شود. اگر زمان طولانی باشد، تغییر شکل یا کرک کوچک کفپوش ممکن است رخ دهد.

high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه کوره چوب چوب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست