info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
اسپری سفید کابینت آشپزخانه

اسپری سفید کابینت آشپزخانه

سطح بیرونی کابینت آشپزخانه لاک از پانل های چوب با مقاومت بالا پس از شش بار پخت دمایی بالا ساخته شده است. کابینتهای آشپزخانه لاکی ساخته شده از تخته های چوبی بسیار مقاوم، سازگار با محیط زیست، مقاوم در برابر رطوبت با چگالی بسیار بالا هستند.

شرح

مشخصات:

مدل LQ-295
نوع کابینه اسپری سفید کابینت آشپزخانه
پانل درب 22 میلیمتر / 18 میلیمتر تخته MDF بدون رنگ طراحی (lacuqer / دو بسته)؛
تمام پانل درب از 45 برش برش استفاده کنید تا بیرون برود.
هر رنگ رنگ می تواند در دسترس باشد.
کابینه جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.
مدل درب 18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.
لبه درب لبه همانند پانل درب.
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.
زمان تولید 40-50 روز برای سفارش عادی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

پانل های درب لاک کابینت آشپزخانه

پانل درب لاک الکل (ظاهر درخشان، آسان برای پاک کردن خواص دوست داشتنی جوانان)

دوستان که مد را دنبال می کنند پیش بینی نمی کنند! درب را رنگ کن در سال های اخیر، کابینت های آشپزخانه با پوشش رنگی روشن و بدون لبه آب بندی شده اند. بنابراین، بسیاری از مشتریان آن را دوست دارند. بعضی از رنگ های ارزان قیمت در بازار اغلب نقاشی شده اند و از طریق فرایند پخت به طور کلی پردازش نشده اند. روشنایی سطح با رنگ نمی تواند به اثر رنگ پیانو برسد. بستر انتخاب شده برای درب لاک کابینت آشپزخانه نیز به عنوان حفاظت از محیط زیست رنگ مهم است، و همچنین بر تاثیر استفاده می شود. رنگ: دو بار پرایمر، دو بار پودر سفید، دو بار رنگ، رنگ ثانویه، رنگ اسپری را به اتاق خشک کردن حرارت و فرآیند خشک کردن، هر بار در نزدیکی انبار، دمای انبار بیش از 80 درجه، برای اطمینان از اینکه رنگ کاملا تبخیر شده است، هیچ طعم تیز و سختی وجود ندارد. پانل درب های رنگی دارای مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، شستشوی آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک بستر، پشت ریمل مینیمم سه هیدروژن، فرایند تولید پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) رنگ 2، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.

پانل های رنگی از کابینت های آشپزخانه نیز می تواند در پانل درب های اروپایی ساخته شود. ماشین حکاکی کامپیوتری می تواند شکل های مختلفی را ایجاد کند، مقیاس و مقیاس مسطح بودن سطح شن و ماسه شن و ماسه، برای اطمینان از اثر رنگ. در انتخاب تکنولوژی اسپری الکترواستاتیک (تولید کنندگان عمومی از تفنگ اسپری استفاده می کنند.) تکنولوژی اسپری الکترواستاتیک بسیار بهتر از تفنگ اسپری است. تفنگ اسپری، گاز و آب را آسان می کند، بنابراین گاهی اوقات می توانیم بر روی درهای رنگی ظاهر کنیم، ذراتی زیبا وجود دارد. پاشش الکترواستاتیک بر اساس اصل نقاشی خودرو است و رنگ اتمیزه است، بنابراین سطح یک درب رنگی نسبتا صاف است. تولید کنندگان درب های رنگی در بازار پکن دارای تجهیزات پاشش الکترواستاتیک بسیار کم هستند! (قیمت کلی اسپری حدود 500-1000 یوان، تجهیزات الکترواستاتیک خوب بین 4-5 میلیون یوان است)

پس از استفاده از پرایمر، هر بار آسیاب آبی و فرآیند پرداخت باید مورد استفاده قرار گیرد، آسیاب آبی با استفاده از کاغذ سفید 3000 گرمی برای اطمینان از مسطح بودن رنگ. اگر رنگ خوب نیست یا کمتر از 8 بار، تولید کنندگان عمومی به Shuimo می ترسند. آخرین مرحله نقاشی، پرداخت و اپیلاسیون دستگاه پرداخت 8000 دور در دقیقه است که تضمین کننده مسطح بودن پانل است.

برخی از تولید کنندگان کوچک قادر به دستیابی به فرآیند بالا نیستند، بنابراین آنها جرأت ندارند آن را له کنند. آنها در قسمت پانل درب تا 2000 قسمت از کاغذ روغنی استفاده می کنند. پانل بالا از مهارت چینی را می توان از یک تصویر بصری متمایز کرد!

البته رنگ پانل کابینت آشپزخانه مراقبت بسیار خوبی است، البته می توان برای رنگ کردن درب با یک شکل استفاده کرد. رنگ ماته بسیار خوب است، احساس خوبی دارد!

Hot Tags: کابینت آشپزخانه اسپری سفید، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست