info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت لعابی

آشپزخانه کابینت لعابی

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


پانل درب های رنگی داراي مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، تمیزکاری آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک سوبسترا، پشت ریمل آمین سه هیدرات، پردازش پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) دو رنگ، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.


kitchen cabinets


دستورالعمل های استفاده از کابینت آشپزخانه

دستورالعمل استفاده از کابینت و پانل آشپزخانه

1. اجازه ندهید که پانل های آشپزخانه و درب ها در آب غوطه ور شوند. برای جلوگیری از گسترش و تغییر شکل پانل ها همیشه پارچه ای خشک را تمیز کنید.

2. با مواد شیمیایی تماس نگیرید. مواد شیمیایی فرار را در کابینت آشپزخانه ذخیره نکنید تا از تغییر رنگ و خوردگی قطعات فلزی جلوگیری شود.

3. نانوایی های انتخاب شده را مستقیما در کابینت آشپزخانه ذخیره نکنید و قبل از ذخیره آن در محل ذخیره سازی، قبل از ذخیره آن، از رطوبت کابینت آشپزخانه استفاده کنید.

4. اجاقهای سنگین را در کابینت آشپزخانه بالا قرار ندهید. آنها را در پایین کابین قرار دهید تا از تغییر شکل بیش از حد کابینت آشپزخانه جلوگیری شود.

5. کودکان را در اطراف سطح تیز کابینت آشپزخانه، قطعات شیشه ای و فلزی، و غیره اجازه ندهید تا آسیب نرساند.
high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه لایک رنگ آمیزی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست