info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کاسه آشپزخانه سبک لاک الکل

کاسه آشپزخانه سبک لاک الکل

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


سبک های مختلف کابینت آشپزخانه


فولاد ضد زنگ شیک را به آشپزخانه خود اضافه کنید

هیچ چیز مدرن تر از فولاد ضد زنگ نیست. اکثر صاحبان خانه از لوازم آشپزخانه ضد زنگ استفاده می کنند، حتی در آشپزخانه های روستایی. برای به حداقل رساندن این روند، سعی کنید کابینت های آشپزخانه فولادی را اضافه کنید.

هنگامی که شما درب کابینت آشپزخانه ضدزنگ دارید، آشپزخانه شما مدرن و مدرن است. علاوه بر ظاهر بالا، کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل همچنین برخی از سقوط و سقوط. قسمت پایین آشکار است، امکان اثر انگشت و خراش. با این حال، برخی از تولید فولاد ضد زنگ ادعا می کنند که بسیار مقاوم در برابر این ناراحتی ها هستند.

مزایای استفاده از این کابینت های آشپزخانه فولادی بسیار زیاد است. برخی از مزایای اصلی عبارتند از: محیط زیست (با استفاده از فولاد به جای چوب)، آسان برای تمیز کردن، بسیار بهداشتی (به همین دلیل است که آنها در آشپزخانه آغاز شده) و با دوام (به جز خراش های احتمالی). اگر کابینت آشپزخانه فولاد ضد زنگ جامد خارج از محدوده قیمت خود باشد، کابینت آشپزخانه می تواند انتخاب کند که فولاد را روی سر قرار دهد. در هر صورت، فولاد ضد زنگ می تواند یک انتخاب عالی برای آشپزخانه مدرن شما باشد.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه کابینت lacquer آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست