info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت سفید لاکی

آشپزخانه کابینت سفید لاکی

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


نکاتی برای خرید کابینت آشپزخانه


کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه بسیار مفید نیست. این را نمی توان بیش از حد سنگین قرار داد، و آن را بسیار مناسب برای گرفتن آن نیست. بهتر است یک کابینت 40 کابینت که در بالای آن قرار دارد، ساخته شود.

لازم نیست شیشه ای برای درب کابینت آشپزخانه استفاده شود. صنایع مینای دندان در کابینت آشپزخانه وجود ندارد. دشوار است که نمک های چرب و آجری مانند سرکه را ببینند. اگر لازم باشد بهتر است که گل یا مات را بیاوریم.

هیئت مدیره ذرات کابینت آشپزخانه نمی تواند بارها و بارها به بالا و پایین برسد، بنابراین ابتدا سخت افزار کمی استفاده کنید.

بهتر است از لباس های آسان برای آویزان کردن دستگیره های درب آشپزخانه استفاده نکنید، بلکه دست های مرطوب یا دست های دست را نیز در نظر بگیرید، بنابراین بهتر است یک دسته بزرگتر را انتخاب کنید.

غذای چینی باید بیشتر از غذاهای غربی قرار گیرد. فراموش نکنید که فضا را برای برنج، رشته فرنگی، روغن و سایر دانه ها بگذارید.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه کابینت lacquer سفید، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست