info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مدرن دو بسته آشپزخانه کابینت

مدرن دو بسته آشپزخانه کابینت

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


پانل درب های رنگی داراي مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، تمیزکاری آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک سوبسترا، پشت ریمل آمین سه هیدرات، پردازش پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) دو رنگ، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.


image


انواع مختلف کابینت آشپزخانه


"一" شکل: بهترین برای فضاهای باریک

طرح آشپزخانه معمولا توسط فضا تعیین می شود و آشپزخانه باریک معمولا "1" است. طراحان کابین آشپزخانه اروپا معتقدند که ساختار مستقیم خطی ساده، روشن و صرفه جویی در فضا است، تا زمانی که آشپزی، پخت و پز و مناطق شستشو به ترتیب از چپ به راست یا از راست به چپ با توجه به عادت های مصرف خود تنظیم شوند. . اگر فضای به اندازه کافی گسترده باشد، شما همچنین می توانید طرح "دو" را در دو طرف طرف دیوار باریک، اجاق گاز، ردیف منطقه شستشو به نوبه خود، و طرف دیگر را می توان به عنوان یک منطقه پخت و پز یا منطقه ذخیره سازی .

مزایا: هیچ موانعی برای حرکت در حین عملیات وجود ندارد و هر کابینت می تواند به طور کامل در یک نگاه استفاده شود.

معایب: جدول عملیاتی غالبا غنی است. علاوه بر این، کابینت آشپزخانه به طور کلی خیلی زیاد نیست. خانواده با لوازم آشپزخانه کمی ممکن است به اندازه کافی احساس نکنند.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه مدرن دو آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست