info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

پس از اتمام طراحی مدرن به سبک اروپایی لاک سبز رنگ پرایمر بهترین رنگ نقاشی کابینت آشپزخانه

طراحی مدرن به سبک اروپایی بهترین آغازگر لاک رنگ سبز رنگ پس از اتمام نقاشی کابینت آشپزخانه سبز رنگ لاک الکل برای کابینت آشپزخانه رنگ روشن بیشتر نسبت به دیگر رنگ در دکوراسیون کل خانه است. برای کسانی که شور و نشاط جوانی جوانان و مدافع طراحی مد...

شرح

پس از اتمام طراحی مدرن به سبک اروپایی بهترین آغازگر لاک رنگ سبز رنگ نقاشی کابینت آشپزخانه

سبز رنگ لاک الکل برای آشپزخانه کابینت رنگ روشن بیشتر نسبت به دیگر رنگ در دکوراسیون کل خانه است. برای کسانی که شور و نشاط جوانی از جوانان و مدافع مد طراحی آشپزخانه روشن تزئین سبک مناسب به اشتها خود را است.

نور سبز کابینه: معنای سبز آن طبیعی خالص و تازه، ضمنی، قدرت، حیات و قدرت سالم و هوشمند و راحت، توسعه بالقوه، و غیره، ما درک بیشتری از زندگی ما است.

مشخصات.

مدل

LQ-10

کابینه نوع

براقیت بالا تک رنگ سبز رنگ درب كابينت

پانل درب

ام دی اف 18 میلی متر رنگ سبز براق روشن دو درب بسته

کابینت جعبه

16 18 mm تخته سه لا با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی MFC 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.

مدل درب

بستگی به مشتری

سخت افزار

بلوم / DTC / Hettich دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو
پرسش و پاسخ برای کابینت آشپزخانه

چگونه برای تمیز کردن رنگ درب کابینت آشپزخانه
لاک که خواسته های فرایند پخت نرخ رد سطح بالا، بالا قیمت بالا است; در همان زمان در روند استفاده از هم مراقبت می خواهید، ترس از بد گویی کردن از برابر و خش اما مورد آسیب آن سخت به آن را تعمیر، تمایل به تعویض کلی, و آشپزخانه بیشتر است lampblack chromatism وقوع آسان. پس چگونه نگهداری پخت که لاک الکل بهتر است؟
مهارت 1: برای جلوگیری از خوردگی اسید و بازها
باید سعی کنید در روند استفاده برای جلوگیری از اسیدی، قلیایی سطح تماس مواد لاک که پخت درب تخته را به منظور جلوگیری از خوردگی درب تخته رنگ فیلم اگر در استفاده از فرآیند تصادفی ریخته سس سویا، سرکه بر روی سطح تخته درب می باید وابستگان درجه diately) با پنبه پاک پارچه آغشته به آب کمی به پاک کردن;
مهارت 2: جلوگیری از نور مستقیم خورشید
درب تخته فیلم پوشش می تواند تغییر رنگ به دلیل درجه حرارت بالا، اگر پنجره آفتاب point-blank در انجام مشاوره می توانید برخی از سایه بر روی پنجره بنابراین در استفاده از فرآیند اجتناب از نور مستقیم خورشید درب تخته باید سعی کنید.
3 مهارت: تمیز کردن
در حال استفاده روزانه سخت برای جلوگیری از داخل lampblack آشپزخانه هنگامی که سطح تخته درب lampblack روغنی خاکی، قابل استفاده پاک می تواند شستگي، دستمال برای پاک کردن با مواد شوینده تمیز و پاک کننده اسکراب پس از استفاده باید پاک کردن با آب و یا بعد از مدت زمان نسبی رنگ می شود.
مهارت 4: پیشگیری از سکته مغزی
ضخامت فیلم حدود 0.3 میلی متر بر روی سطح تخته درب لاک که پخت، ترس از بد گویی کردن از برابر و خش، دشوار است برای تعمیر اما مورد آسیب به تغییر کلی. بنابراین موجود به مراقبت در استفاده از روند اشیاء برنده درب سطح تخته باید به جلوگیری از.
مهارت 5: تاثیر
درب تخته است در استفاده از فرآیند باید سعی کنید برای جلوگیری از تاثیر لاک که پخت درب تخته، توجه به درجه باز، جلوگیری از رسیدگی چنین برخورد. با کیفیت بالا ambry درب تخته سختي پوشش فیلم در 2 ساعت، یعنی وزن 10 کیلوگرم جلو بر روی سطح تخته درب کنترل درب تخته نمایان گودال، درب تخته رنگ فیلم عظیم از دست دادن نیست.

Hot Tags: مدرن طراحی اروپایی سبک بهترین پرایمر سبز رنگ لاک رنگ پس از اتمام نقاشی کابینت آشپزخانه و چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست