info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت فلزی لاک الکل

آشپزخانه کابینت فلزی لاک الکل

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


سبک های مختلف کابینت آشپزخانه


قفسه شناور می تواند کابینت آشپزخانه آشپزخانه را جایگزین کند

مفهوم طراحی مدرن یک خط تمیز است. در عوض، آیا راهی بهتر برای رسیدن به یک طرح تمیز و باز است به جای لغو کابینت آشپزخانه و نصب قفسه های شناور؟

قفسه شناور یک خط مستقیم اضافه می کند که کاملا مناسب هر دکور مدرن و مدرن است. اکثر صاحب خانه ها این سبک کابینت آشپزخانه بالایی را انتخاب می کنند و سپس درب کابینت آشپزخانه را برای نیمه پایین آشپزخانه بسته اند. این اجازه می دهد تا تمام لوازم و لوازم زشت را ذخیره کند.

برخی از قفسه های شناور چوبی همراه با backsplash شیشه ای یا backsplash آجر زیرزمینی براق آشپزخانه شما را آزار دهنده به نفس می کشد! تنها نقص در قفسه های شناور فقدان فضای ذخیره سازی پنهان است.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: کابینت آشپزخانه لاک الکل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست