info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تخته آشپزخانه آشپزخانه چوب لباسی MDF

تخته آشپزخانه آشپزخانه چوب لباسی MDF

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


کابینت آشپزخانه ملاحظات طرح طراحی


موقعیت ورودی و خروجی آب، لوله تهویه آب کمتر از 400 میلی متر است که مناسب برای اتصال شیر و آشپزخانه است. ارتفاع لوله فاضلاب نباید بیش از 100 میلی متر یا کمتر از 200 میلیمتر باشد، به طوری که هنگام نصب کابینت آشپزخانه، کابینت آشپزخانه، پیستون را به حداقل می رساند. از آنجا که پایین کابینت آشپزخانه دارای پایه تنظیم است، موقعیت صفحه پایه به طور کلی بین 100mm و 140mm است.

بازسازی خط لوله گاز، که باید با شرکت گاز هماهنگ شود. بهتر است که لوله خروجی گاز با لوله اصلی ورودی هوا کنار هم قرار گیرد و سعی کنید سطح عرشه لوله را روی میز روی زمین بگذارید تا منطقه استفاده روی میز را بزرگتر کنید. پیشگیری از خط لوله خط لوله برای تسهیل باز شدن کابینت آشپزخانه.


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: کابینت آشپزخانه lacquer mdf، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست