info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مات سفید دو پاکت کابینت آشپزخانه

مات سفید دو پاکت کابینت آشپزخانه

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


image


نگهداری آشپزخانه


در مرحله اول، آشپزخانه معمولا خشک است. آشپزخانه ورقه ورقه و آشپزخانه HPL از خیساندن درازمدت اجتناب می کنند و از ضد آب و بدون تغییر شکل جلوگیری می کنند. به طور خاص، اجتناب از عامل سفید کننده و غلطک رنگ کردن کفپوش ورقه ورقه و کفپوش HPL، کم رنگ می شود و بر روی کفپوش ورقه ورقه و ظاهر آشپزخانه HPL تاثیر می گذارد.

در مرحله دوم، وزن بیش از حد و یا اجسام تیز را به طور مستقیم به سطح آشپزخانه اجازه ندهید. لوازم جانبی بیش از حد و یا اضافه وزن در مدت زمان طولانی نمی تواند بر روی آشپزخانه نصب شود. همچنین از آب گرم بلافاصله بعد از شستن آب سرد استفاده نکنید.

ثالثا، با توجه به دلایل مختلف، خراش بیشتر روی میز آشپزخانه یا به دلیل استفاده طولانی مدت (1 تا 2 سال) وجود دارد. آشپزخانه می تواند حرفه ای توسط تکنسین های حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: مات سفید دو بسته آشپزخانه آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست