info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه مات سفید لیک

کابینت آشپزخانه مات سفید لیک

کابینت آشپزخانه پانل ساخته شده توسط فرآیند لاک الکل زدن به پخت و پز زیبا و زرق و برق دار است و نیاز به مراقبت دقیق از کاربر در هنگام استفاده.

شرح

مشخصات:


تصویر


کابینت آشپزخانه


دسته کابینت آشپزخانه یکی از اجزای کشش کمکی در مونتاژ کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه خانواده است . اگر چه در کابینت آشپزخانه غیر قابل توجه است ، اما نقش کلید "نقش" را بازی می کند. لازم است که تمام درب های کابینت آشپزخانه ، سینی ها و سبد ها باز شود. صنعت مبلمان فعلی توسعه یافته است و انواع مختلفی از دسته وجود دارد. مواد معمولی چوب، کریستال و فلز است. جعبه کابینت آشپزخانه دارای اثر تزئینی قوی بر ظاهر کابینت آشپزخانه است . آشپزخانه ممکن است در معرض لکه های آب قرار گیرد، بنابراین چوب باید مقاومت خوردگی، زنگ زدگی و آسیب را حفظ کند. توجه: دسته کابینت آشپزخانه نباید از دسته چوب جامد استفاده کند، در غیر این صورت دسته به راحتی در یک محیط مرطوب تغییر شکل خواهد یافت.


اتصال بین دسته و درب و کشو معمولا توسط پیچ ها متصل می شود، یعنی سوراخ در درب کابینت آشپزخانه حفر می شود . درجه بالاتر یکی این است که سوراخ درب و اتصال با پیچ پیچ. این روش قوی و با دوام و قابل اطمینان است. از یک ظاهر طراحی شده، اروپایی، مدرن، عتیقه، کارتون و دیگر بازار فعلی وجود دارد، جید یا دسته های درجه یک از فلزات گرانبها مانند طلا و نقره وجود دارد. شکل شکل متفاوت است، شما باید دسته مناسب را با توجه به بخش کلی کابینت آشپزخانه انتخاب کنید .Hot Tags: کابینت آشپزخانه لاتکس مات، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست