info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه مات لاتکس

کابینت آشپزخانه مات لاتکس

پایه درب آشپزخانه کابینت آشپزخانه یک MDF است و سطح آن در شش رنگ اسپری نقاشی شده در دمای بالا پخته می شود.

شرح

مشخصات:


درهای آشپزخانه لایک در حال حاضر درب به طور گسترده استفاده می شود. بستر تخته لاک یک تخته چگالی است و سطح از طریق شش اسپری ورودی رنگ (سه پایه، دو طرف، یک نور) در دمای بالا پخته می شود. "پخت" که در حال حاضر برای کابینت استفاده می شود تنها یک فرایند را نشان می دهد، یعنی درمان پانل های درب زیربغیر پس از نقاشی با گرم کردن و خشک شدن در یک اتاق خشک کردن.


imageطراحی کابینت آشپزخانه L شکل

برای واحدهای کوچک، اکثر فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ نیست، بنابراین طراحی باید برای ذخیره سازی، فعالیت ها و استفاده از فضای رزرو شده باشد، و کابینت آشپزخانه شکل L مناسب ترین طراحی آشپزخانه کوچک است، نگاه کنید به این طراحی کابینت آشپزخانه به شکل L است، به طوری که فضا در خانه دیگر هدر نمی رود!

اکثر آشپزخانه های کوچک دارای نوارهای طولی هستند و دارای عرض باریک هستند. بنابراین، پس از ساخت کابینت آشپزخانه، فضای برای فعالیت ها نسبتا کوچک است و کابینت های آشپزخانه شکل L مناسب تر هستند.

مخزن و اجاق گاز جدا شده اند و طرف طولانی شکل L نیز می تواند اتاق کافی برای عملیات را ترک کند. اگر چه فضای فعالیت بزرگ نیست، هنوز هم برای یک نفر برای راه رفتن وجود دارد.

البته، آشپزخانه مربع نیز می تواند به عنوان یک کابینت آشپزخانه L شکل طراحی شده، به طوری که فضای فعالیت بیشتر خواهد شد، معمولا زن و شوهر می توانند با هم بخورند، بسیار گرم است.

کابینت های آشپزخانه L به طور کلی مخزن یا اجاق گاز را در موقعیت سمت چپ قرار داده و سپس فاصله بین سینک و آشپزخانه را ترک می کند، بنابراین طراحی بیشتر با خط آشپزخانه معمولی مطابقت دارد.


Hot Tags: کابینت آشپزخانه مات لاتکس، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست