info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه براق لاکی

کابینت آشپزخانه براق لاکی

کابینت آشپزخانه لاکی بهتر و پاکیزه تر است و راه های زیادی برای تمیز کردن آنها وجود دارد. مانند تمیز کردن چای، تمیز کردن شیر، تمیز کردن آبجو، سرکه سفید سرخ مایل به قرمز، تمیز کردن خمیر دندان و غیره.

شرح

مشخصات:


کابینت های آشپزخانه لایک ساخته شده از تخته های چوبی بسیار مقاوم، سازگار با محیط زیست، مقاوم در برابر رطوبت با چگالی بسیار بالا است. سطوح بیرونی کابینت آشپزخانه لاک رنگ، رنگ، خشک، جلا و بسیاری دیگر از فرآیندهای کثیف. کابینت رنگی یک نوع جدید از کابینت با رنگ تمام رنگ، بدون تغییر رنگ، بدون لایه برداری، سایش، تراشه، و حفاظت از محیط زیست است. اکثر کابینت آشپزخانه که توسط تولیدکنندگان استاندارد تولید می شود، به طور کلی غیر سمی، محیط زیست و زیبا نیستند.
مزایای کابینت آشپزخانه لاک


پاک شوندگی راحت

کابینت آشپزخانه لاکی بهتر و پاکیزه تر است و راه های زیادی برای تمیز کردن آنها وجود دارد. مانند تمیز کردن چای، تمیز کردن شیر، تمیز کردن آبجو، سرکه سفید سرخ مایل به قرمز، تمیز کردن خمیر دندان و غیره. کابینت های رنگ شده به راحتی با گرد و غبار آلوده می شوند. تمیز کردن آنها با گازسوز می تواند کابینت های آشپزخانه را به ویژه روشن و تمیز کند. اما مطمئن باشید که به یاد داشته باشید که شما باید آن را با آب پاک کنید در انتها، در غیر این صورت رنگ اولیه کابینت آشپزخانه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.


Hot Tags: کابینت آشپزخانه براق، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست