info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه با وضوح بالا

کابینت آشپزخانه با وضوح بالا

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


یک کابینت آشپزخانه برای آشپزخانه کوچک


1. در انتخاب رنگ، تنظیمات مردان و زنان اغلب یکسان نیستند، مردان مانند خاکستر سرد سرد، زنان ترجیح می دهند رنگ کوچک تازه، اگر دکوراسیون منزل شما نیز با چنین مشکلات مواجه می شود، ممکن است مانند یک آشپزخانه مانند این ترکیب از مردان و زنان، صنعت باد از یخ سیاه و سفید، سفید و تمیز بازیگوش، من معتقدم که مردان و زنان نمی توانند امتناع کنند! در نگاه اول، طراحی و ذخیره سازی این آشپزخانه کابینت های آشپزخانه فوق العاده، لوازم آشپزخانه، شبکه های باز، جزایر است ... بدون شک عناصر طراحی مورد علاقه جوانان، اما طراحی برجسته نمی تواند رنگ آنها را غرق کند. سرد، خاکستری خاکستری سرد، زرد روشن، دو برخورد، آشپزخانه به طور ناگهانی باعث می شود مردم درخشش، بنابراین این مسابقه قطعا آشپز شما را منحصر به فرد!

2. نارنجی و زرد همان جادویی است، فقط یک قطعه کوچک است، به اندازه کافی برای پرش هر فضایی، این آشپزخانه یکسان است، اما کابینت آشپزخانه چند رنگ ساده، اما کاملا بی نظیر است که آن را نادیده بگیریم و این سفید کابینت آشپزخانه رنگی نیز یک مسیر شیک از سادگی به اضافه کردن نارنجی است.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: کابینت آشپزخانه لاک بالا، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست