info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه سیاه لاک الکل براق بالا

کابینت آشپزخانه سیاه لاک الکل براق بالا

در مقایسه با دیگر پانل درب فرایند نقاشی پانل درب نه تنها روشن رنگ کامل سطح، و در براقیت بالا، اما همچنین می تواند برای شستن انواع مدل نفیس، برجسته شخصیت شیک خانه های مدرن و آوردن قوی استفاده می شود تجربه های بصری.

شرح

مشخصات:


کابینت آشپزخانه لاک الکل عالی، سازگار با محیط زیست، رطوبت تخته چوب با چگالی بسیار بالا ساخته شده است. سطوح خارجی کابینت آشپزخانه لاک الکل، نقاشی، خشک، جلا، رنگ هستند و بسیاری از فرایندهای دیگر کثیف. کابینت رنگ نوع جدید کابینت با رنگ کامل فیلم بدون تغییر رنگ، بدون لایه برداری سایش قراضه و حفاظت از محیط زیست است. بسیاری از کابینت آشپزخانه لاک الکل تولید شده توسط تولید کنندگان استاندارد به طور کلی غیر سمی، سازگار با محیط زیست دوستانه و زیبا هستند.


image


مزایای استفاده از کابینت آشپزخانه لاک الکل


درب کابینت آشپزخانه لاک الکل است که در حال حاضر درب به طور گسترده استفاده می شود است. بستر لاک هیئت مدیره هیئت تراکم و سطح در دمای بالا از طریق شش اسپری رنگ ورودی (سه پایین، دو طرف یک نور) پخته است. "در حال حاضر مورد استفاده برای کابینت پخت" تنها یک فرایند، یعنی درمان بستر پانل درب پس از نقاشی وسیله از گرم شدن و خشک شدن در اتاق خشک را نشان می دهد. با توجه به لایه رنگ های مختلف بر روی سطح آن تقسیم رنگ معمولی رنگ پیانو، خو رنگ و غيره. سطح روشنایی و قدرت رنگ معمولی ندارد رنگ به خوبی به پیانو و پیانو رنگ رنگ خو به خوبی نیست. هیئت مدیره لاک روشن و آسان شیک، تاثیر بصری قوی, بسیار زیبا و شیک, عالی تابع ضد آب، توانایی قوی ضد آلودگی و تمیز کردن آسان مشخص است. از آنجا که آن رنگ کامپیوتری، انتخاب رنگ محدود است، است که شما می توانید هر یک یا چند رنگ به عنوان رنگ درب را می بینید.


Hot Tags: براقیت بالا لاک سیاه کابینت آشپزخانه, چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست