info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لاکی سبز

کابینت آشپزخانه لاکی سبز

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


پانل درب های رنگی داراي مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، تمیزکاری آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک سوبسترا، پشت ریمل آمین سه هیدرات، پردازش پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) دو رنگ، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.


kitchen cabinets


انتخاب کابینت آشپزخانه سینک


انتخاب مخزن آب نیز می تواند از طریق فرایند قالب گیری تجزیه و تحلیل، سه نوع از کابینت آشپزخانه ضد زنگ فرایند قالب گیری غرق، به ترتیب، روش جوشکاری چرخ، روش جوشکاری بافت، یک روش تشکیل است. هر یک از سه فرایند دارای مزایا و معایب خاص خود است، که در آن نقاشی یک قطعه هزینه کم دارد، آسان نیست که تغییر شکل داده شود و از مشکل جوشکاری خیالی رنج برده شود. با این وجود، ضخامت مخزن آب به علت فرآیند تشکیل قطعه قطعه ای دشوار است، ظرفیت تحمل به اندازه کافی خوب نیست و پانل به اندازه کافی صاف نیست. فرآیند تشکیل جوشکاری برای جدا کردن پانل و بدن مخزن است و سپس آن را با هم جوش می کند. کیفیت قالب بالا است و پانل نیز تخت است. نوع انواع مخزن می تواند تولید شود. مضرات این است که هزینه تولید بالا است.

جوش متناوب اشاره به این واقعیت است که دو ورقه کشیده و سپس جوش داده شده با هم. این یک راه حل جامع است که نه تنها دارای مزایای کشش یکپارچه است، بلکه سبک های مختلف را نیز تولید می کند.


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: کابینت آشپزخانه لاک سبز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست