info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
خاکستری دو پکیج کابینت آشپزخانه

خاکستری دو پکیج کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه خاکستری روشن با مخروط های سنگ مرمر، بسیار ظریف و شیک هستند. کابینت آشپزخانه U شکل است و می تواند از فضای آشپزخانه مناسب استفاده کند.

شرح

مشخصات:

مدل LQ-133
نوع کابینه خاکستری دو پکیج کابینت آشپزخانه
پانل درب 22 میلیمتر / 18 میلیمتر تخته MDF بدون رنگ طراحی (lacuqer / دو بسته)؛
تمام پانل درب از 45 برش برش استفاده کنید تا بیرون برود.
هر رنگ رنگ می تواند در دسترس باشد.
کابینه جعبه تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.
مدل درب 18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.
لبه درب لبه همانند پانل درب.
سخت افزار BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر
MOQ 1 مجموعه کابینت آشپزخانه
بسته بندی بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.
زمان تولید 40-50 روز برای سفارش عادی.
بندر تحویل شانگهای یا نینگبو.
آیتم های اختیاری شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.
مدت زمان گارانتی 10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.
شرایط پرداخت سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.
بعد از سرویس اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.
فروشگاه اصلی اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

چگونه سخت افزار را انتخاب کنیم؟

بهترین کار را در سبک های معمولی انتخاب کنید

درب ها و کمربند های کابینت اغلب برای تغییر استفاده می شود، بنابراین لولا، ریل اسلاید، دمیدن، و کیفیت این قطعات سخت افزاری کابینت هم تاثیر زیادی بر دوام کابینت دارد.

"سخت افزار مربوط به مدت زمانی است که کابینت آشپزخانه شما می تواند باشد، اما بسیاری از مردم اغلب آن را نادیده می گیرند." خودیها توضیح دادند که انتخاب سخت افزار را می توان از چهار جنبه لولای درب، دسته ها، اتصالات کابینت و ریل ها بررسی کرد. یک لولا درب خوبی با یک عدد مهر و موم کردن آلیاژ تشکیل شده است. این دارای احساس ضخیم و سطح صاف است. با توجه به پوشش ضخیم روی سطح، زنگ زدگی آسان نیست، جامد و قوی است و دارای ظرفیت تحمل قوی است، به طوری که درب کابینت می تواند آزادانه کشیده و درب را محکم بسته شود. .

امروزه به طور گسترده ای در بازار مورد استفاده قرار گرفته است. تکنولوژی پوشش سطح به طور خاص بحرانی است. اگر سطح پوشش فلز به درستی کار نمی شود، می تواند به آسانی سقوط کند. سس سویا، نمک، و غیره در آشپزخانه دارای خاصیت خوردگی خاصی هستند و حتی عرق شور در دست می تواند دسته های آلیاژ روی را خنثی کند.

کانکتور کانکتور کابلی معمولا به عنوان یک اتصال سه در یک، همچنین یک اتصال نامرئی نامیده می شود. اتصال سه در یک از سر پلاستیکی، یک میله اتصال و یک کلاه اتصال است. کیفیت اتصال سه در یک بستگی به دقت اتصال میله دارد. میله های متصل به میکرو، تلنگر دقیق کابین را تضمین می کند.

ریل سه بخش از چوب به عنوان سوپاپ در هر دو طرف کشو استفاده می شود، که اساسا پیکربندی استاندارد تمام کابینت ها است. مسیر غلتکی بین صندلی های فولادی با استفاده از غلطک های نایلون یا پلاستیکی اسلاید می کند و کشوها را می کشد. راهنمای راننده پمپاژ به صورت پمپاژ اسب سواری است. این شامل یک غلاف فلزی است و یک تابع بازگشتی دارد.

هنگام خرید، نگاه کنید که آیا ریل های هدایت شده بیرون می آیند، چه لولایی باز و بسته به صورت صاف، بدون صداهای غیر طبیعی، اینکه آیا دسته ها زنگ خورده اند یا اینکه لایه سطحی اکسید از پوست جدا شده است، آیا پوشش و براق یکسان هستند یا خیر آیا دمپر هموار است، آیا کشویی کشوی باربری صاف و غیره است. گزارش بازرسی را بررسی کنید تمام لوازم جانبی سخت افزاری باید یک گزارش آزمایشی توسط یک سازمان صدور گواهینامه داخلی یا بین المللی برای اثبات این که ویژگی های مختلف لوازم جانبی مطابق با استانداردهای آشپزخانه باشد، باید داشته باشد. به عنوان مثال، الزامات عملکرد خستگی لولهای درب تا 50 هزار بار؛ ریل کشو نیاز به ظرفیت باربری استاندارد 50،000 بار زیر 25 کیلوگرم و غیره.Hot Tags: خاکستری دو بسته کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست