info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لاکی خاکستری

کابینت آشپزخانه لاکی خاکستری

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


کابینت آشپزخانه


نکاتی برای نصب کابینت آشپزخانه


توجه به جهت باز و بسته شدن درب پانل، که مناسب برای عملیات آینده است.

باز شدن لولۀ پانل درب باید بین 21 تا 22 میلیمتر از لبه درب باشد. اگر پانل درب بیش از حد بزرگ باشد، پس از آن که پانل درب بسته نشود، سخت نخواهد شد.

هنگام باز کردن و برش در خط لوله، اندازه باید دقیق باشد. هنگام کاشت در زیر باز، کابینت آشپزخانه ابتدا باید به ارتفاع مشخصی تنظیم شود.

نصب و راه اندازی حوضه باید توجه داشته باشید که آیا کابینت آشپزخانه آشپزخانه و یا سطل زباله، mincer و لوازم جانبی دیگر در داخل حوضه نصب شده است، و موقعیت را در پیش نگه داشته شده است. باز کردن سوراخ در سطح جدول، توجه به لبه از بالای میز، نه کمتر از 70 میلیمتر.

اندازه سرد شده یخچال و فریزر، هنگام خرید یخچال و فریزر، ما باید با توجه به روش خنک کننده یخچال و فریزر، در حال حاضر اکثر یخچال ها در هر دو طرف از گرما آزاد می شوند، بنابراین یخچال باید حداقل 650 میلی متر باشد تا اتلاف حرارت از یخچال می تواند تمدید زندگی یخچال.

فاصله بین هود دامنه و میز آشپزخانه باید بین 650 تا 700 باشد.

ارتفاع بین کابینت های آشپزخانه حلقوی به طور کلی در 700 است. اگر یک کابینت آشپزخانه طولانی است، فاصله ای بیش از 500 است، بسته به شرایط خاص.


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه کاسه لایک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست