info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
دستگیره رایگان دو پک آشپزخانه کابینت

دستگیره رایگان دو پک آشپزخانه کابینت

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


پانل درب های رنگی داراي مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، تمیزکاری آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک سوبسترا، پشت ریمل آمین سه هیدرات، پردازش پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) دو رنگ، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.


kitchen cabinets


تمیز کردن و نگهداری کابینت آشپزخانه


تمیز کردن و نگهداری درب

مواد از پانل درب شبیه به countertop است، بنابراین تعمیر و تمیز کردن آن شبیه به آشپزخانه است. در همان زمان برای جلوگیری از جریان آب از روی میز به خمیر به درب، در غیر این صورت طولانی مدت درب تغییر شکل خواهد یافت؛ درب چوب جامد می تواند از تمیز کردن و تعمیر و نگهداری موم استفاده شود.

تمیز کردن و نگهداری کابینت

ظروف باید تمیز و داخل کابینت قرار گیرد. توجه ویژه باید به پاک کردن ظروف خشک شود؛ سخت افزار در کابینه باید با پارچه خشک پاک شود تا از قطره های آب بر روی سطح ظروف جلوگیری شود تا باعث ایجاد علامت های آب شود.

غرق شدن از جدول پخت و پز می تواند برای جلوگیری از نگه داشتن جعبه فیلتر داخلی با فیبر برای جلوگیری از مسدود شدن لوله آب توسط خرده و ضایعات کوچک استفاده می شود.


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: دسته دو صندلی آشپزخانه رایگان، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست