info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لایک دستگیره رایگان

کابینت آشپزخانه لایک دستگیره رایگان

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


کابینت آشپزخانه ملاحظات طرح طراحی


1. مجموعه ای از هود ها و اجاق های محدوده باید به دیوار جانبی نزدیک نباشد تا از لبه گلدان و دیوارهای دیگر جلوگیری شود.

2. در کنار کابینت آشپزخانه در برابر دیوار، باید از پنجره باز شود و از درب، کشو و سبد جلوگیری شود.

3، بین سینک و اجاق گاز باید به اندازه کافی فاصله داشته باشد، بیش از 800 مناسب است، اما نباید خیلی زیاد باشد، به طوری که عملیات به عقب و جلو ادامه می دهد. البته، این بستگی به وضعیت فضای خاص دارد.

4، توجه به پیکربندی منطقی لوازم جانبی، هر چند انواع لوازم آشپزخانه کابینت، اما مناسب برای هر لوازم جانبی آشپزخانه متفاوت است، می تواند آسان برای استفاده، عملکردی و قوی است.

5. جناح گوشه آشپزخانه باید یک منطقه منطقی برای جلوگیری از تاثیر نیروها داشته باشد.

6، توجه به موقعیت محرمانه سوکت، سوکت بین میز آشپزخانه و کابینت آشپزخانه باید دور از محل نزول است، سوکت یخچال و فریزر ترجیحا در طرف دیوار یا در سمت بالا قرار دارد ، و همچنین گنجینه آشپزخانه. اجاق مایکروفر هود محدوده کابینت آشپزخانه ضد عفونی، و غیره


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: کابینت آشپزخانه لایک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست