info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
جعبه سیاه دو بسته آشپزخانه

جعبه سیاه دو بسته آشپزخانه

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


پانل درب های رنگی داراي مزایای استفاده از رنگ های روشن، پایان سطح خوب، تمیزکاری آسان، حفاظت از محیط زیست، مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد خوب است. رنگ پخت درب کابینت آشپزخانه چند منظوره هیئت مدیره چگالی به عنوان یک سوبسترا، پشت ریمل آمین سه هیدرات، پردازش پیچیده است، چرخه پردازش طولانی تر است، قیمت نسبتا بالا است. رنگ به رنگ پیانو تقسیم شده و فلز (ماشین) دو رنگ، رنگ فلزی بهتر از رنگ پیانو است.


image


تمیز کردن و نگهداری کابینت آشپزخانه


گام اول: تمیز کردن و نگهداری جدول

مواد مختلف روش های مختلف تمیز کردن دارند. کابینت آشپزخانه با سنگ مصنوعی و فولاد ضد زنگ نباید با پد های سخت افزاری، توپ های فولادی، مواد شیمیایی یا قلم های فولادی تمیز شود. استفاده از یک حوله نرم یا پاشیدن نرم نرم برای پاک کردن با آب و یا پاک کردن با روشن کننده، در غیر این صورت باعث خش. یا فرسایش

کابینت های ضد سرقت مواد پنبه می توانند از پاک کننده های خانگی استفاده کنند، از برس نایلون یا توپ نایلون استفاده کنید، سپس با پارچه گرم و مرطوب پاک کنید؛

میزهای سنگی طبیعی باید از پد تمیزکننده استفاده کنند، نمیتوانند با مواد شوینده تولوئن پاک شوند؛ در غیر اینصورت، حذف لکه های سفید گل دشوار است.

اگر کابینه از سیاهههای مربوط ساخته شده باشد، ابتدا گرد و غبار را با یک جفت انگشتر تمیز کنید، سپس آن را با یک پارچه خشک یا یک لوسیون مخصوص مراقبت از چوب پاک کنید. از پارچه های مرطوب و پاک کننده های روغن استفاده نکنید.


high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: جعبه آشپزخانه دو بسته، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست