info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه لاک سیاه

کابینت آشپزخانه لاک سیاه

رنگ با کیفیت بالا بر روی زیربخش چگالی MDF اسپری می شود و سپس برای افزایش سختی و روشنایی رنگ، حرارت داده می شود و پخته می شود.

شرح

مشخصات:


با توجه به لایه های مختلف رنگ در سطح، آن را به رنگ معمولی، رنگ پیانو، رنگ ملایم و غیره تقسیم می شود. روشنایی سطحی و مقاومت رنگ های معمولی به اندازه رنگ پیانو نیست، و رنگ پیانو به اندازه رنگ های خوش رنگ نیست. هیئت مدیره لاک توسط شیک و سبک و روشن، تاثیر بصری قوی، بسیار زیبا و مد روز، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد آلودگی قوی و تمیز کردن آسان است. از آنجا که این رنگ کامپیوتری است، انتخاب رنگ محدود نیست، به این معنی، شما می توانید هر یک یا چند رنگی را که به عنوان رنگ درب خود می بینید انتخاب کنید.


kitchen cabinets


نکاتی برای خرید کابینت آشپزخانه


ماشین ظرفشویی اساسا برای شرایط ملی چین مناسب نیست، یک زباله؛ قیمت کابینت آشپزخانه ضد عفونی غیر منطقی است و اغلب اوقات به عنوان یک کابینت استفاده می شود.

به غیر از اینکه بیمار یا بازدید کننده بیشتر در خانواده (بهترین مکان برای بازدید از رستوران) وجود دارد، به طور متوسط فرد نیازی به صرف بیش از 2000، بهتر است به IKEA بروید تا ده ها دلار برای خرید یک سبد تخلیه، قرار دادن آن در خارج از کنترل آن.

بهتر است که دست های خود را با یک دستمال پاک نکنید. بهتر است از حوله کاغذ خشن که در سوپرمارکت فروخته می شود استفاده شود. این بسیار تمیز است و پول هنوز صرف شده است.

اگر آشپزخانه اغلب استفاده می شود، سقف آشپزخانه هنوز یک پانل کامپوزیت آلومینیومی، مربع است.

منبع نور اصلی آشپزخانه ترجیحا جاسازی شده و روشنایی باید کافی باشد.high gloss lacquer kitchen cabinets countertop productioncabinets packagingcabinet workshoppackaging loading

Hot Tags: آشپزخانه لباسی سیاه و سفید، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست