info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

بهترین Est دو بسته اسپری سفید نقاشی کابینت آشپزخانه و کابینت برای بریزبن و ملبورن.

بهترین اسپری دو پک سفید کابینت آشپزخانه و کابینت برای بریزبن و ملبورن در اگر شما مانند خورشید، سپس شما نقاشی سفید را مانند نیز باید. ترکیبی از آفتاب و سفید ترین سبک تازه و خالص و ساده است. Ambry سفید منعکس کننده نور خورشید، آشپزخانه bright.In بیشتر...

شرح

بهترین دو بسته اسپری سفید نقاشی کابینت آشپزخانه و کابینت برای بریزبن و ملبورن

اگر شما نیز باید مانند سفید خورشید را دوست می دارید. ترکیبی از آفتاب و سفید ترین سبک تازه و خالص و ساده است. Ambry سفید منعکس کننده نور خورشید، آشپزخانه را روشن تر. آشپزخانه، اگر در محدود بسیاری سفید برای تزئین می توانید، کل فضای می capacious ظاهر می شود و خیلی به نظر می رسد. اگر چه lampblack و روغنی چرک باشد اجتناب ناپذیر است، اما تا زمانی که مواد انتخاب شده، تمیز کردن مشکل نیست.

مدت انجام کار خوب در تمیز حفاظتی ضروریات روزانه از آشپزخانه به عنوان حقوق کوچک و خالص و تازه می توانید سفید اتاق نشیمن اتاق خواب از منحصر به فرد, است هرگز. جزیره خالص سفید و سفید کارد متولد شده است از چند گلدان و تابه خانه اش یافت نشد، فضای کل آشپزخانه نیز دنبال نگاه با نام تجاری جدید. بنابراین خالص و تمیز آشپزخانه، توجه خاصی به خانواده بیشتر و بیشتر است.

مشخصات.

مدل

LQ-12

کابینه نوع

براقیت بالا یا حصیر پایان آشپزخانه کامل سفید ساده

پانل درب

18 mm ام دی اف براق یا حصیر پایان پانل درب سفید خالص

کابینت جعبه

16 18 mm تخته سه لا با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی MFC 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.

مدل درب

طراحی ساده و مسطح پانل درب

سخت افزار

بلوم / DTC / Hettich دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

پرسش و پاسخ برای کابینت آشپزخانه

چگونه بسیاری از سبک های طراحی آشپزخانه دارید؟

طبقه بندی سبک های کابینت - سبک روستایی
سبک روستایی عمدتا مقادیر زیادی از پانل های چوب جامد و قطعات استفاده کنید به مهارت های ظریف نجاری آن را نشان می دهد، شما اجازه می دهد به آشپزخانه مانند کلبه تفریح طبیعی این طرح می تواند بسیاری از افراد به درک احساس شیرین خانواده خود را برآورده.

کابینت سبک طبقه بندی - به سبک مدرن
کابینت مدرن سبک انجمن پیشگیری آتش را داشته باشد یا پانل لاک که پخت، آن ملاقات می تواند بسیاری از دفتر کارگر که نیازی به صرف زمان بیشتری برای انجام، و طراحی آن است کوتاه، پر جنب و جوش، مورد علاقه بسیاری از جوانان است.

کابینت سبک طبقه بندی--کلاسیک سبک
Handshandle لرزش ساج, جزئیات پیشگامان خط پر جنب و جوش این سبک کلاسیک جزئیات کلاسیک، آنها تا آن احترام به سنت و عشق به زندگی مالش.

Ambry سبک طبقه بندی - سبک آوانگارد
آوانگارد ترین سبک ترکیبی از فلز و شیشه, رنگ کنتراست، مشخصه آن بیش از پیگیری مد، بلکه با نگرش مثبت در رفتار ظریف از خود نشان می دهد.

کابینت سبک طبقه بندی--کلاسیک سبک
سبک کلاسیک پایدار شده دلایل هستند زیرا دارای خوی نجیب ظریف, نوع منحصر به فرد و تشکیل شده، فقط دیدار با مردم موفق به تهیه کردن به قلب خود. در انتخاب مواد چوب واقعی در نظر گرفته شده است به عنوان مورد نظر، به دلیل رنگ آن الگوی تزئینی و ویژگی ساده توسط افراد بالغ همیشه بسیار ستایش می تواند.

طبقه بندی سبک های کابینت - سبک کشور
صحبت دشت کشور سبک طراحی آشپزخانه است طعم کشور معرفی محیط داخلی، مردم را در شهر مشغول به سکوت، اما همچنین نزدیک به فاصله بین انسان و طبیعت. به طعم سرامیک کاشی نقاشی رنگی و یا الگوی، همچنین انواع میوه ها، گل ها و پرندگان مانند چشم انداز طبیعی رنگ اجازه آشپزخانه سر و صدا، reposeful طعم ساده بود.

Hot Tags: بهترین est دو بسته اسپری سفید نقاشی کابینت آشپزخانه و کابینت برای بریزبن و ملبورن.، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست