info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
روکش چوب با درب شیشه ای کابینت آشپزخانه

روکش چوب با درب شیشه ای کابینت آشپزخانه

درب شیشه ای همراه با شیشه ثابت و شیشه درب قابل حمل شیشه می تواند یکنواخت برای موقعیت قرار گیرد. با توجه به الزامات نقشه های طراحی و ساخت و ساز، خط موقعیت درب شیشه ای آزاد می شود و موقعیت قاب درب مشخص می شود و موقعیت دقیق آن اندازه گیری می شود.

شرح

مشخصات:


مدل

GK-84

نوع کابینه

روکش چوب با درب شیشه ای کابینت آشپزخانه

پانل درب

پانل درب شیشه ای رنگ پودری 22 میلی متری با قاب آلومینیومی

کابینه جعبه

تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.

مدل درب

18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.

لبه درب لبه

همانند پانل درب.

سخت افزار

BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت آشپزخانه

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.

زمان تولید

40-50 روز برای سفارش عادی.

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو.

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

مدت زمان گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.

فروشگاه اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

درباره راسن
 


Rosen حرفه ای با کیفیت بالا تامین کننده مبلمان سفارشی، محصولات اصلی ما هستند کابینت با کیفیت بالا، کمد، لباس های شسته شده، کابینت حمام و سایر محصولات چوبی. در حال حاضر فروش سالیانه ما به 10 میلیون دلار رسیده است.


پس از نزدیک به 10 سال توسعه، ما و همه نوع سازندگان بزرگ و متوسط، عمده فروشان برای ایجاد روابط بلندمدت همکاری. پروژه های همکاری ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، خاورمیانه، استرالیا، اروپا است.

انواع مختلف آشپزخانه C

کابینت آشپزخانه چوب لعابی به مدرنیته سرسبز افزوده است

کابینت آشپزخانه لاک مانند یک ماشین رنگارنگ پارک شده در آشپزخانه - روشن، براق و رنگارنگ است. کابینت آشپزخانه رنگی به وسیله یک فرایند تولید می شود که لایه های چند لایه را پوشش می دهد و سپس جلا داده می شود.

اگر به درستی انجام شود، پایان می تواند با دوام و مقاوم در برابر خراش باشد. با این حال، اکثر مردم می گویند که این نوع پوشش برای انتخاب یک خانواده شلوغ با بچه ها مناسب نیست، زیرا رنگ در حال حاضر شناخته شده است.

اگر مایل به این خطر هستید، براق بودن کابینت آشپزخانه لاک ممکن است انتخاب کابینت آشپزخانه آشپزخانه مدرن باشد ، زیرا زیبایی خیره کننده آن بی نظیر است. شما می توانید رنگ کابینت آشپزخانه رنگ تقریبا هر رنگ را انتخاب کنید، اما آگاه باشید که برای حفظ درخشش شما باید آنها را به درستی تمیز کنید.

محصولات زیادی وجود دارد که ادعا می کنند رنگ را تمیز می کنند، اما فقط اطمینان حاصل کنید که از چیزهای مناسب استفاده می کنید، زیرا بعضی از مواد شیمیایی می توانند در زمانی که به پایان رسید خورده شوند.

قفسه های شناور می توانند کابینت آشپزخانه آشپزخانه را جایگزین کنند

مفهوم طراحی مدرن یک خط تمیز است. در عوض، آیا راهی بهتر برای رسیدن به یک طرح تمیز و باز است به جای لغو کابینت آشپزخانه و نصب قفسه های شناور؟

قفسه شناور می افزاید: یک خط مستقیم است که کاملا مطابق با هر دکور مدرن و مدرن است. اکثر صاحب خانه ها این سبک کابینت آشپزخانه بالا را انتخاب می کنند و سپس درب کابینت آشپزخانه را برای نیمه پایین آشپزخانه بسته می کنند. این اجازه می دهد تا همه لوازم و لوازم زشت را ذخیره کنید.

برخی از قفسه های شناور چوبی همراه با backsplash شیشه ای و یا backsplash آجر زیرزمینی براق آشپزخانه شما را آزار دهنده به نفس می کشد! تنها نقص در قفسه های شناور فقدان فضای ذخیره سازی پنهان است.

کابینت آشپزخانه آشپزخانه مدرن هنوز هم می تواند رنگ داشته باشد

وقتی اکثر مردم به یک آشپزخانه مدرن فکر می کنند، افکار خود بلافاصله یک آشپز سفید و یا سیاه و سفید بدون رنگ روشن را تصور می کنند، اما رنگ ها می توانند مدرن باشند.

چرا استفاده از رنگ قرمز گیلاس و یا کابینت آشپزخانه لمینیت ؟ آبی کبالت هنوز هم روشن است؟ یا شاید حتی سیب هندی را امتحان کنید؟ همه این رنگ ها را می توان با دکور مدرن ترکیب کرد. به خصوص در دکوراسیون مدرن قرون وسطی - رنگ های خوب و الگوهای شاه این سبک حماسی است.

اگر می خواهید رنگ را به آشپزخانه خود اضافه کنید، سپس از کابینت آشپزخانه رنگی استفاده کنید . شما می توانید از یک لمس رنگ از طریق یک یا دو کابینت آشپزخانه بالا استفاده کنید یا از یک آشپزخانه ی شعله ور برای یک انفجار بزرگ استفاده کنید - به هر حال، سبک بزرگی ایجاد می کند.

橱柜 _13


橱柜 _16


Hot Tags: روکش چوب با درب شیشه ای کابینت آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست