info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه درب شیشه ای مات

کابینت آشپزخانه درب شیشه ای مات

دو نوار کوچک مربع چوبی در پایین و سمت بلوک چوبی در وسط درب قرار گرفته است، نوار چوب مربعی حدود 4 میلی متر از سطح صفحه شیشه ای است، و سپس چسب جهانی بر روی نوار چوبی مربع رنگ است. ، فلز تزئینی بر روی نوار مربع گیر کرده است.

شرح

مشخصات:

مدل

GK-76

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه درب شیشه ای مات

پانل درب

پانل درب شیشه ای رنگ پودری 22 میلی متری با قاب آلومینیومی

کابینه جعبه

تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.

مدل درب

18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.

لبه درب لبه

همانند پانل درب.

سخت افزار

BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت آشپزخانه

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.

زمان تولید

40-50 روز برای سفارش عادی.

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو.

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

مدت زمان گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.

فروشگاه اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

درباره راسن
 


Rosen حرفه ای با کیفیت بالا تامین کننده مبلمان سفارشی، محصولات اصلی ما هستند کابینت با کیفیت بالا، کمد، لباس های شسته شده، کابینت حمام و سایر محصولات چوبی. در حال حاضر فروش سالیانه ما به 10 میلیون دلار رسیده است.


پس از نزدیک به 10 سال توسعه، ما و همه نوع سازندگان بزرگ و متوسط، عمده فروشان برای ایجاد روابط بلندمدت همکاری. پروژه های همکاری ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، خاورمیانه، استرالیا، اروپا است.

علاوه بر ارائه مبلمان سفارشی حرفه ای، ما همچنین دارای بخش های خرید مستقل هستیم. سازندگان و پیمانکاران مختلف، خدمات سفارشی برای مصالح ساختمانی دیگر را برای حل مشکلات تهیه فرایندهای خاص ارائه می دهند. ما خوشحال هستیم که به همه انواع مشتریان کمک کنیم و با آنها کار کنیم تا محصولات جدیدی را برای برآورده ساختن نیازهای خاص خود فراهم کنیم.

جزئیات کابینت آشپزخانه

1، ضخامت ورق کابینه

ضخامت ورق های کابینت متفاوت است و عمر سرویس متفاوت است. علاوه بر این، بازار پر از تعداد زیادی از صفحات ناقص است. ضخامت 1.8 سانتی متر است که در واقع فقط 1.7 سانتی متر است و حتی نازک تر است. در مقایسه با بازرگانان، فقط به قیمت نگاه نمی کنید، بلکه توجه به ضخامت هیئت مدیره نیز می شود. هنگام امضای یک قرارداد سفارشی، ضخامت ورق نیز باید روشن شود. به وضوح وعده ندهید هنگام نصب، بررسی کنید که آیا ضخامت استاندارد است یا خیر.

2، پارتیشن باید در همه طرف مهر و موم شده باشد

من قبل از این مشکل را متوجه نشدم. در نتیجه، ورقه ورقه کابینه تنها قابل مشاهده و مهر و موم شده بود. سه طرف دیگر مستقیما بسته بندی نشدند. علاوه بر فرمالدئید، عمر مفید هیئت مدیره و حتی قالب را کاهش می دهد.

3، تخته خرده آب بندی پایین

بهتر است یک ورق آب بندی در پایین کابینت داشته باشیم. مانند خانه من باز نشود همیشه سیب زمینی در حال غرق شدن است. هر بار که تمیز می کنید، باید روی زمین بچرخید و جگر را داخل کنید. دفع کننده پلاستیکی نرمال می تواند استفاده شود و چشم ها آزار دهنده نیستند.

4، چند کشو را انجام دهید

کشو راحت تر از کابینه است. این را می توان در یک نگاه مشاهده کرد، و آن را برای موارد کوچک مناسب است. خانواده من به طور عمده در کیسه های ادویه مانند chilies خشک و فلفل قرار می دهد. فقط قیمت کشو گران تر است و 2-3 کشو اساسا کافی است.

5، لولا کابینه

لولا سخت افزار مورد استفاده در نصب کابینت است. این باید با کیفیت خوب، کیفیت پایین، آسان برای شکستن و زنگ زدن باشد. من پیشنهاد می کنم همه اینجا، از استاد پرسید که چگونه لولا را تنظیم کنید. بعد از اینکه درب کابینت برای مدت مشخصی مورد استفاده قرار گرفت، سطوح همگرایی و گسترش شکاف وجود خواهد داشت. در این زمان، فقط باید لولا خود را تنظیم کنید.

6، جلو و عقب حفظ آب را فراموش نکنید

فکر نکنید که معامله گر به عنوان پیش فرض استاندارد است، مطمئن باشید که به شما یادآوری. آب پشتی اساسا انجام خواهد شد. بعضی از فروشگاه ها در بخش جلو فکر می کنند که این یک ساختار شخصی است. اگر از او بپرسید، شما آن را انجام نخواهید داد یا پول اضافی را اضافه خواهید کرد. لازم است یک توقف آب روی میز آشپزخانه بگذارید. برای اجتناب از آب کردن یا روغن کردن در هنگام پختن بسیار مفید است.

7، آشپزخانه کابینه

در کابینت های مختلفی از قبیل پانل های ضد آتش، سنگ مصنوعی، سنگ مرمر طبیعی و غیره استفاده می شود، بسته به ترجیح شما، انتخاب یک پنی بسیار ارزان نیست. میزهای فولادی ضد زنگ من برای نگاه من نسبتا کم انتخاب کردم. مزیت ضد آب از ضد زنگ ضد آب این است که آنها نمی ترسند از ترک خوردگی و مقاوم در برابر زنگ زدگی و آسان برای تمیز کردن. خانواده اغلب جوجه ها و اردک ها را آزاد می کنند و هیچ مشکلی وجود ندارد. همچنین تمیز کردن بسیار راحت است. در چند سال گذشته، بستگان در کابینت ها کسب و کار می کنند، اغلب با مشکلاتی چون انفجار دستشویی های سنگی، نفوذ نفت و غیره روبرو می شوند. بنابراین، خانواده ها اکنون فولاد ضد زنگ را انتخاب می کنند.


橱柜_16

Hot Tags: آشپزخانه کابینت درب شیشه ای مات، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست